Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha félénkebb vagyok a lányokka...

Ha félénkebb vagyok a lányokkal gyakorolnom kéne először nem olyan szép lányokkal az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó dolog ez? Tudtommal mind a szépek mind a nem olyan szépek ugyanolyan emberek, és lehet aki nekem nem olyan szép az másnak nagyon szép és fordítva. Még régebben kaptam ilyen tanácsokat, de én úgy látom, hogy mind ugyanolyan emberek. Aki nekem nem tetszik minek húzzam az agyát, miért játsszak az érzésivel, nem jobb inkább keresgélni, és ha esetleg bénáznék vagy felsülnék azt lazára venni? Nekem sose volt vágyam az, hogy állandóan ismerkedjek, minél több barátnőm legyen, inkább egy számomra vonzó nőt találjak akivel hosszabb távon együtt legyek.
2015. márc. 22. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A régi falúsi mondás szerint tüzet oltani moslékos vödör is jó.

Bár én nem ennek vagyok a híve.

Nincs olyan, hogy gyakorlás...

Ne úgy tekints a lányra mint egy gyakorló alanyra.

Probálj magadból minnél többet kihozni :)

Légy kedves de ne légy rámenős.

Elsőre örülj, hogy meg mersz szólalni... :D

19/F

2015. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők is emberek, nem tárgyak, nem lehet rajtuk "gyakorolni". Mert esetleg egy ilyen lány komolyan veszi a közeledésed és utána nagyot koppan. Kell az neked, akarod, hogy olyan híred legyen, hogy csak hülyíted a lányokat?


Egy valamit tudsz "gyakorolni" beszélgess sokat lányokkal kötetlenül. Osztálytársakkal stb. Légy barátságos, de ne küldj jelzéseket. Azzal nem bántasz senkit és hozzászoksz ahhoz hogy lányok közelében beszédesebb legyél.

2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hááát, ha azt szeretnéd, hogy a lány is félénk legyen akkor igen. Kérlek, ne játssz mással, hogy neked jobb legyen. Majd ha jön a nagy ő akkor majd tudni fogod. Bátrabban!
2015. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már nem járok iskolába, tudom fősulin könnyebb lenne, de egyrészt nincs elég pontszámom hozzá másrészt nem is szeretnék fősulira járni.

Az az igazság hogy nincs sok ismerősöm és sokat hallok némely embertől, hogy kezdetbe gyakoroljak nem vonzó lányokkal, de én ezt szeretném átlépni, mert ehez nincs gusztusom. Egy olyan lányt szeretnék, aki nem ítélkezik azonnal, ha kezdetben félénk és hallgatag vagyok, hanem megértő lenne velem, mert én ismerem magam, kezdetbe mikor nem ismerek valakit nehezen nyílok utána gátlástalanabb leszek.

2015. márc. 22. 16:42
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem kell félénknek lennie, lehet jobb lenne számomra egy kicsit határozottabb lány, mert úgy könnyebben ismerkednénk.
2015. márc. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!