Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Melyik lány jön be...

Fiúk! Melyik lány jön be jobban külsőre? Akinek jó alakja van, jó a feneke és melle is van, viszont arcra nem túl szép, vagy akinek nincs jó feneke és melle sem viszont az arca nagyon szép?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak akik belsőt nézik első sorban,de engem most a külsőről érdekel a véleményetek

2015. márc. 20. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az arc, a többin lehet változtatni.
2015. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyik, amelyik megfog valamivel.
2015. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónál az igazság!
2015. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akinek jó alakja van, jó a feneke és melle is van, viszont az arca is nagyon szép.
2015. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy szerelmem, Isteni alakkal, kerek popóval és gyönyörű nagy (természetes) didikkel!

Szépnek aztán nem nevezném, de volt olyan kisugárzása, humora, öniróniája, hogy bárkit levert a társaságban...

2015. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a nem túl szép arc, nem csúnyát jelent, akkor az elsőt. Már ha a mellei tényleg nagyok, nekem a külsőségek közül ez a legfontosabb.
2015. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasás megy? Millió ilyen kérdés volt már..
2015. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!