Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyomjam el magamban az...

Hogyan nyomjam el magamban az iránta érzett vonzalmamat? Nem jöhetünk össze, egyszerűen nem lehet.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok. Nem az első kapcsolat/kavarás/szerelem, akármi az életemben ez, de bitang nehéz helyzet. Megismertem pár hónapja egy fiút...a francokat, férfit, aki teljesen elvette az eszem, olyan hatással volt(van) rám, hogy kis híján összeesek, ha meglátom...egy a bibi, hogy idősebb nálam. Sokkal, 28 éves. Amikor ezt megtudtam, azt gondoltam, oké, engedd el, túl nagy falat. De ő jött utánam, érdeklődött, még mindig érdeklődik, és ez nagyon megnehezíti a helyzetet. Pontosan tudom, hogy mit akar, egyszer már majdnem ágyba is vitt, de akkor még időben észbekaptam. Próbáltam már azt, hogy nem reagáltam ha keresett, én se kerestem, de ezt kb 2 napig bírtam, mert egyszerűen fizikai fájdalmat éreztem. Mindig elhatározom, hogy ha legközelebb találkozunk, akkor véget vetek ennek az egésznek, de ha meglátom, a fejemben szépen fel3pített terv egyszerűen megsemmisül, egy másodperc alatt. Teljesen az irányítása alatt vagyok, tudat alatt is, csúnya szóval élve átmosta az agyam...pedig semmit nem mondott, vagy tett, csupán a létezésével.

Tudom hogy ezt nem szabad, hogy csak sírás lenne a vége, de nem tudom, meddig bírom visszafogni magam, hogy ne érezzem azt minden találkozásunknál, hogy legszívesebben széttépném..

Csak a legjobb barátnőm tud Róla, de ő is tanácstalan, túlságosan bekementem ebbe a dologba, nem tudom mit tegyek...


2015. márc. 21. 19:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*17 vagyok, elírtam, bocsi :)
2015. márc. 21. 19:45
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem várj addig amíg olyan idős nem leszel mint ő.
2015. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Lehet csak én nem értem, de mi a gond azzal ha valaki ágyba akar vinni? Te csajok talán nem vagytok a szexre?
2015. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg azért hat rád ennyire, mert egy férfi érdeklődése más, mint a korodbelieké. Érdekes, új, izgalmas, mert "tiltott". Ki akarod próbálni, milyen lenne valami más. Ismerem az érzést, bár nem ilyen intenzíven. Ha viszont tudod, hogy csak szexet akar, és neked ez nem lenne elég, akkor erősnek kell lenned. Nem tudok jó tanácsot adni. Ha megmondod neki, hogy ne keressen, mert nem fedik egymást az igényeitek, akkor békén hagyna? (Még így is nehéz lesz nem keresni, de egy fokkal jobb lenne.)
2015. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy békén hagyna-e.
2015. márc. 21. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem adsz magatoknak egy esélyt amúgy? Ha ki sem próbálod lehet bánni fogod örökre.
2015. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Túl sok dolog utal arra, hogy ő nem gondolná komolyan ezt.
2015. márc. 21. 20:14
 8/11 falconaidee válasza:
Nekem majdnem ugyanez... csk én 15 vagyok, ő meg 23... azóta ő már talált magának olyat, aki hagyja, h megdugja, ugyh... jah
2015. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yesplease válasza:
Szerintem dugasd magad meg vele, utána nem fogod magad kellemetlenül érezni többé, mert sosem látod újra.
2015. máj. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ismerem ezt az érzést, én is hasonlóban vagyok, viszont min. 8 évvel vagyok idősebb a srácnál. Függetlenek vagyunk, csak nem merem neki bevallani, se a függetlenségemet, se a koromat. Úgy érzem, hogy kerülgetjük egymást, nekem nagyon tetszik, sokat jár az eszembe, elveszi a normásli eszemet. :(( Ha úgy gondolod, hogy tényleg csak az ágy a fontos neki, akkor mond meg neki, garantáltan lelép. Ha marad, kivár vmennyit, akkor még igazi is lehet.
2015. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!