Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha kell nekünk valaki, szerezzük meg, tegyünk érte, hogy együtt legyünk vele?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy foglalt pasi ránk hajt, csak azért mert foglalt, ne küldjük. Ha bejön, tegyünk érte, hogy összejöjjön a dolog és velünk legyen.


Tekintsünk el most a lelkirizsás résztől, és csak konkrét tényeket írjatok. Tudom én, mindenki 'nagy pap', "soha senki semmi rosszat nem csinál". Szóval reális válaszokat, illetve tapasztalatokat kérnék. Köszönöm.


2015. márc. 19. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfi nem hajt rá más lányokra, ha van barátnője. Ha olyan pasit akarsz, aki mellett minden nap félned kell, hogy mikor hagy el egy másik lányért, akkor nyugodtan.
2015. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően egy önző lény, szóval ez a gondolatmenet nagyjából igaz a természetére, mondjuk a példád, miszerint "ha egy foglalt pasi ránk hajt, csak azért mert foglalt, ne küldjük" nem illik bele a logikádba, ugyanis nyugodtan el lehet küldeni, ha neked nem tetszik, elvégre nem kötelességed kielégíteni minden jöttment vágyát.

Van az a nyálas közhely, hogy "ha igazán szereted, el tudod engedni". Na ez egy épületes nagy baromság, ugyanis ha valakit te akarsz, akkor a legutolsó dolog amit tenni fogsz az az, hogy elküldöd. Ez szembe megy az emberi természettel. Ha én, vagy akárki akar valakit, aki ne adj isten foglalt, akkor ugyanúgy akarni fogjuk, még úgy is, hogy tudjuk az illetőről, hogy már van valakije.

2015. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az illető. Bárki más bepróbálkozott volna úgy, hogy nője van, elküldöm a fenébe. De őt nem szeretném elküldeni... Barátok vagyunk mellesleg.
2015. márc. 19. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na igen - csak az ember attól lett ember, hogy bizonyos erkölcsi szabályokat elfogadott.

Ilyen az, hogy ha valaki foglalt, akkor BÉKÉN HAGYJUK!

Nincs kivétel.

Az, hogy te ezt hogyan dolgozod fel magadban, a te dolgod.

2015. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt régebben egy barátom. Még tizenévesek voltunk. Pár hónap után mondta, hogy amikor elkezdte nekek csapni a szelet, még volt barátnője. Talán valamivel azután szakítottak, hogy összejött velem. Persze rossz volt, és nem örültem neki, de valahol meg megvolt bennem az az érzés, hogy miattam hagyta ott a barátnőjét, biztos fontos és különleges vagyok neki. Aztán az volt a bökkenő, amikor a következő barátnője már akkor meglett, amikor még velem volt. Igaz, nem volt egy nagy kapcsolat, csaknolyan tinis kézfogós-csókolózóz-sétálós, de akkor is.

Érted, mi akarok vele mondani, ugye?

2015. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasi komolyan fogja gondolni, hogy tetszel neki, és veled akar lenni, akkor előbb szakít a barátnőjével. Ha nem szakít vele, csak így kacsintgat kifelé rád, akkor nem kellesz neki igazán, hidd el, mert valmiért csak a barátnőjével maradt, nemde?

5. voltam.

2015. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igaza van. Még csak annyi, hogy ha valaki foglalt, de más nőre hajt ennek ellenére, akkor valószínűleg előbb-utóbb úgyis dobbantana a jelenlegi lány mellől, szóval akár a tied is lehet, ha tetszik. Annyit azért hozzátennék, hogy az még nem minősül "rádhajtásnak", ha látszik rajta, hogy bejössz neki.
2015. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a foglalt személy szemszögéből éltem meg :)


Amikor a mostani párommal találkoztam, volt barátom. Aztán eltöltöttem egy napot a mostani párom társaságában, nem titkolta, hogy bejövök neki, tudta, hogy van barátom, annyira nem volt ráhatós a dolog, de azért jelezte felém a vonzalmát. Ami határozottan kölcsönös volt. Olyan mértékben, hogy egy hét múlva már nem volt barátom, vele akartam lenni. Most is együtt vagyunk, összeköltöztünk és az esküvőről társalgunk lassanként.


Az általad leírt esetben te csinálhatsz akármit, nem tudhatod, mennyire komolyak a szándékai, és az ember maga mennyire őszinte és egyenes ember. Nálam az a veszély nem áll fenn, hogy csak úgy buliból nekiállok más pasikkal ismerkedni, az, ami történt, ahogy megismerkedtünk, nem azért volt úgy, mert hűtlen akartam lenni és kerestem a kalandot, vagy kerestem egy másik embert a párom helyére, csak a közbenső időszakban nem akartam még egyedül lenni. Nem ez volt a helyzet, az volt a helyzet, hogy találkoztunk, baromira nagy hatással volt rám, és nem tehetek arról, hogy pont olyan időben volt ez, mikor nekem még volt barátom. De amit az a pasi csinál, hogy tudatosan udvarolgat neked, miközben barátnője van, az nem egy őszinte emberre utaló dolog. Nem mintha dícséretes lenne amit én csináltam, nem azért mondom, de ha igazán téged akarna és veled akarna lenni, akkor nem a barátnőjével lenne, hanem veled. Lehet, hogy csak puhatolózik, mehet-e a dolog, de gondolom nem voltál vele annyira elutasító, mikor kikezdett veled, szóval csak óvatosan. Ha véletlenül nem ugyanazok a szándékaitok, vagy veled is ugyanezt megtenné, akkor nagyot koppanhatsz.


Nekem nincs morális ellenérzésem az ilyesmivel szemben. Akit vinni lehet, azt vigyék, az háborít fel, ha az ellenkezés ellenére is valaki továbbra is nyomul egy foglalt emberre. Az már nagyon gonosz. De ha az első csábításra elszalad a pasim, akkor köszönöm szépen, nem kérek belőle egy életre. Ha ő kezd, na, az már más, de akkor is rá fogok haragudni, nem arra a lányra, aki jelen helyzetben te vagy.

2015. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy pontosan mit akar. Eddig ami biztos, hogy vonzódik hozzám. Tehát szexualitásra nyitott.


Igazából ezt szeretném vele megbeszélni. Remélem hamarosan sor kerül rá.


Eddig nagyon picit múlott a csók. Pontosan azon, hogy félt a reakciómtól. A közeledését poénra vettem az elején. De aztán rájöttem, nagyon is komolyan gondolja.


Nemrég feljött a dolog újra (azaz mindig feljön, de most konkétan). Ahogy beszélgettünk erről, azt mondta, hogy majd kettesben kell ezt megtárgyalnunk.


Eddig még nem keresett fel. Elég tapasztalatlan srác. Szájhős kissé, de aranyos.


Nem mert nagyon közeledni. Nem azt láttam rajta, hogy: "nem csókolom meg, mert ott a csajom." hanem "nem csókolom meg, mert te jó ég mit szól majd hozzá." Írtó zavarba kerül stb.


Én nem lépek...

2015. márc. 19. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se te lépj. Viszont tényleg nem ártana elgondolkodnod ezen, hogy ha össze is jönnétek, veled is megfogja majd tenni ugyanezt, és biztos vagyok benne, hogy a barátnője semmit sem sejt erről!!

Nekem is tetszik amúgy egy foglalt srác, jóban vagyunk, és gyakran célozgat is, de sosem nyomulnék rá, és le is állítanám, ha ilyet csinálna, előbb szakítson!

2015. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!