Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Két és fél éve találkoztam...

Két és fél éve találkoztam netről egy csajjal, de utána lerázott, hogy "nincs szikra", most viszont ugyanazon a társkeresőn megint irt, hogy találkozhatnék vele, hát jól van ez igy?

Figyelt kérdés

Dolog kicsit árnyaltabb:


A csaj hozzám képest jobban nézett ki, vagyis hát teljesen átlagos, én meg női szemmel nézve átlag alatti vagyok. Mert ugye női szemmel nézve az átlagos az ott kezdődik, hogy átlagosan van egy JÓ munkája, átlagosan JÓL NÉZ KI a teste, stb. Tehát az nem játszik, hogy "nem néz ki jól"


Na, szal azért rázott le ez a csaj engem, mert nem néztem ki valami jól.


De hogy most miért akar találkozni, én azt eléggé nem vágom. Ugyanis éppen mondjuk dugni eljöhetne, annak eléggé örülnék, mert ilyen csinos lányokról (nekem már az átlagos is nagy szám) én általában csak álmodhatok.


De nem adagoltam még be neki semmi szexuális dolgot, amitől beindult volna a fantáziája, az meg eléggé kétes, hogy "csak úgy" velem akarjon dugni.


Szal tényleg nem értem miért akar találkozni, ha lerázott, meg ráadásul én eléggé őrjöngtem (gyerekesen), amiért lerázott.


2015. márc. 17. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Uristen hallod, kérdezz rá kerek perec... ezért csúszott le a férfi társadalom, mert ilyenekkel vagyunk tele.
2015. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

pffff...


hát én elég nyíltan beszélek a nőkkel, szal ez a beszólás most nem jött össze.

2015. márc. 17. 20:35
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellett másnak és te voltál neki a tartalék aki most jól jönne neki
2015. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a ronda nők is hozzám képest jobb pasik közül válogathatnak, szóval EZ A BESZÓLÁS SEM jött össze:(
2015. márc. 17. 20:36
 5/13 JohnWolf válasza:
Ha ezért kérdezted hogy mást kritizálj miért?
2015. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem jött még olyan válasz, aki akár 1 mp-t is gondolkozott volna a válaszán
2015. márc. 17. 20:44
 7/13 Ensam skog ***** válasza:
Azt mondtad a magadfajta almodhat ilyen nőről mostmeg hogy az oledbe pottyan berezelsz. Az meg hogy csak dugasra kell egy csaj.............................................. A drámai hatás érdekében.
2015. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát az "ölembe pottyan" az nem garantált, mert azok a szituk nem igy kezdődnek...


Az "ölembe pottyanás"-kor ilyenek hangzanak el:


- ott alszom, DE CSAK BARÁTILAG :D

- átmegyek hozzád, DE nem lesz dugás! :D

- hát megnézhetünk egy filmet nálad :D


stb

2015. márc. 17. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Féltékennyé akar tenni valakit. Terhes lett, és kell egy balek neki. Nem akar köröket futni valakivel, csak megy és megvan.
2015. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

szüleivel lakik, falun. Nem ilyen "szabaduszó" prolinger nő ez.


Meg mondott ilyet is, hogy nem volt nyár óta neki semmi.

2015. márc. 17. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!