Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mit tegyek?

WarriorKat kérdése:

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Az osztálytársam(akivel legjobb barátok vagyunk) és én egy lányba vagyunk szerelmesek, aki szintén az osztályba jár. Régen már beszéltem a lánnyal, de nem voltam "barátzonában". Ezek után a barátom csak úgy odament hozzá, és másnap jártak... a legjobb barátom, és a lány akit szeretek együtt jártak... aztán 1 hét múlva a lány szakított vele, hogy neki ez túl gyors.

Ez volt egy éve kb.


Ami nemrég történt:

Tudni kell a barátomról, hogy mindig mindent egyszerre csinálunk, és mindhárman jó tanulók vagyunk. Nem tudtam, mit tegyek, hogy kérdezzem meg a lányt, hogy összejönne-e velem, mert folyton a barátaival van. Úgy döntötem, írásban fogom ezt megtenni, és ezt az időpontot MÁRA időzítettem. Mire hazaértem, a következővel szembesültem:a barátom ebben a pillanatban kérdezi meg őt szóban!! Hatalmas tervet eszelt ki. Ez a következő volt: a következő matematika-tananyagot direkt nem fogja érteni, direkt 11-eseket fog hozni, majd később megkéri a lányt, hogy korrepetálja, így 2-esben lesznek, a lány elszakad a barátaitól, és megkérdezheti, hogy járna-e vele (megint). Mivel ugyan arra a napra időzítettük, és az hogy néz ki, hogy 2-en is lekérik egy nap, ezért rá sem tudtam írni! Ilyenkor mit tegyek? Szerintem elutasította a lány, de az is lehet, hogy meg sem merte kérdezni. A terv viszont biztosan ez volt, hisz 1: Jó matekból, és az anyag ismétlés, régen viszont értette.

2: Együtt sétálunk haza iskola után, de most a beszélgetés így zajlott:

- Jössz?

- Nem tudok, korrepetálásom van.

- Akkor megvárlak

- Nem vársz meg! (Nem szokott ilyen bunkó lenni)

- Miért?

- Mert nem tanár tartja. Megbeszéltem a [lány]-al hogy korrepetál.


Otthon esett le MINDEN.


Ilyenkor mit csináljak? Valami ötlet?

Bocsánat a hosszú szövegért.


2015. márc. 17. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:

*1-eseket


Normális válaszokat kérek. Köszönöm!

2015. márc. 17. 19:46
 2/5 A kérdező kommentje:

Még hozzáteszem, hogy a barátommal minden nap beszélek számítógépen keresztül. Ma NEM mentem fel, és NEM beszéltem vele.


15/F

2015. márc. 17. 19:56
 3/5 anonim válasza:
Szerinted a barátod vagy nagyon szereti a lányt vagy egy bunkó. A lényeg hogy ne félj! Ezt utálják legjobban a lányok a fiúkban (szerintem)! Egy próbát megér,de a most hagyd a barátodat kibontakozni! És ha szabad a pálya akkor mond el a lánynak!
2015. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valójában az osztályból tovább jutottunk 3-an egy fizika versenyen: én, a lány, meg a lány barátja, és ott maradunk utolsó óra után 3-an a tanárral gyakorolni, és Valójában az osztályból tovább jutottunk 3-an egy fizika versenyen: én, a lány, meg a lány barátja, és ott maradunk utolsó óra után 3-an a tanárral gyakorolni, és elhatároztam hogy most megkérdezem. Amikor vége lett, oda akartam menni hozzá, de annyira féltem, hogy nem bírtam megállni a lábamon, annyira remegett. Így csak köszöntem neki, és mindenki hazament. A barátom pedig gazdag, és szokott bunkó lenni néha. Azt hiszi mindent megtehet. Irigy vagyok, de szerintem nem érdemli meg a lányt. elhatároztam hogy most megkérdezem. Amikor vége lett, oda akartam menni hozzá, de annyira féltem, hogy nem bírtam megállni a lábamon, annyira remegett. Így csak köszöntem neki, és mindenki hazament. A barátom pedig gazdag, és szokott bunkó lenni néha. Azt hiszi mindent megtehet. Irigy vagyok, de szerintem nem érdemli meg a lányt.
2015. márc. 18. 16:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Úristen... össze vissza írt mindent. Nem lényeges ><
2015. márc. 18. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!