Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy menjek oda hozzá?

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok a suliban van egy csaj aki nekem nagyon bejön és úgy nézki hogy én is bejövök neki sokat beszélgettünk már facebookon de a suliban nem merünk egymáshoz odamenni csak szemezünk egymással .szerintetek elhívjam randira? Ha igen hová? Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 17. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:

hat hany evesek vagytok? milyen a lany? nepszeru plazacica vagy inkabb ilyen gamer, aki otthon jatszik, sorozatokat nez es nem sok baratja van? vagy atlagos, semmi extra? ha sokat beszeltel vele, akkor mar tudhatsz rola par dolgot, irj rola valamit.

bocsanat, nincs ekezetem.

2015. márc. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Borosta2 ***** válasza:
lehetőleg a két lábad segítségével.
2015. márc. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sehogy.
2015. márc. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kommentelőnek az értelmes választ:) azt mondta hogy szeret kockulni de elszokott menni ide oda a barátnőivel 12 éves .
2015. márc. 17. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:

elso vagyok. mivel meg nem ismeritek egymast az osszes kozhelyes randival elhetsz, mozi, kaja, bowling stbstb.

azt nem mondom, hogy csak ugy menjetek el setalni vagy nezzetek meg egy kiallitast, mert az ugyse kotne le benneteket ilyen fiatalon.

igazabol itt a jo ido, nem is kell nagyon szervezgetni, elmehetnetek fagyizni vagy egy cukraszdaba, beszelgetni.

ha szimpatikus vagy neki, akkor a program teljesen mindegy lesz, hidd el, orulni fog, hogy veled lehet. sok sikert!

2015. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
akkor hazafele kabd el mikor nincs a a baratnoivel és szerintem egy fagyizó lenne a tökéletes ha melegebb lenne... (nekem sincs ekezet a gépen:D)
2015. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fagyizó tényleg jó ötlet lenne és a továbbiakban mehettek hozzá vagy hozzátok. Sok sikert!
2015. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyre hívd, amit ismer, ahol otthonosan mozog. Ez növeli a biztonságérzetét, jobban fel tud oldódni.
2015. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!