Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, nektek mi a...

Fiúk, férfiak, nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
A kisugárzása és a személyisége furcsa. Néha melankólius néha extrovertált, erősen jellemzőek rá hangulatingadozások. Nincs sok igaz barátja, csak felszínes kapcsolatok, mert senkit nem érez hozzá hasonlónak akiben megbízhatna. Zárkózott a sok csalódás miatt, még is nyitottnak mutatja magát, egy felszínes személyiséggel, felszínes embereknek. Csinos, szép. Nem tud beállni a sorba, mindig is kilógott a viselkedésével, nem bírja elviselni a rendszert, a szabályokat. Mondhatni könnyen kerül konfliktusba.

2015. márc. 15. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy magát még is többre tartja mindenki másnál, és hangulatember, nekem hosszú távra nem kéne.

De az is lehet h mindez csak addig tart míg nem tlaál egy normális társat ugyanis mellette ez mind meg is változhat.

2015. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sokan sokkal többet gondolnak saját magukról mint amilyenek valójában, 1x személyesen elbeszélgetnék vele aztán kiderülne, hogy találkozunk e többször avagy sem.


De alapból nem számítanék túl sok jóra. De 1 lehetőséget adnék.

De ahogy az első is írta ez változhat.

2015. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolok sokat magamról, sőt ellenkezőleg...ezek csak tények. Nincs önbizalmam se. A "szép csinos" szubjektív... csak azért írtam, hogy ne egy csúnya lányt képzeljetek el.
2015. márc. 15. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyet, ő is ezt mondta magáról, és nem csak mutatta felszínességet, az is volt, csak azt mesélte be magának, hogy ezt csak mutatja. Mert nem bírta elfogadni azt, hogy ő is ugyanolyan tucat, mint mindenki. A kérdésben leírt lány is egy tucat, ezek egyike sem egyéni jellemre vall. Az eufemizmust mellőzve, az ilyen lány idegesítő, felszínes, sokat gondol magáról és kötözködő.
2015. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ismersz, de kijelented, hogy felszínes vagyok.

Mesélj még kérlek.

2015. márc. 15. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokat gondolsz magadról azt úgy értem, hogy hajlamos vagy eltúlozni a problémáidat. Hiába ténynek állítod, persze biztos tévedek.
2015. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem túlzom el, egy katasztrófa vagyok...

Aki ismer, az tudja, hogy valami nem okés velem. Talán csak nem jó tulajdonságokat írtam.

2015. márc. 15. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet h tényleg egy katasztrófa vagy :)

Egyébként tényleg vannak olyan emberek nem csak te vagy olyanok mint te hanem más problémákkal küszködők akiknek egy jó kapcsolat változtatta meg a hozzáállásukat és a rossz tulajdonságaikat. Mert más érzései lettek, változtak a gondolatai boldog lett, és a boldogság sok mindent megváltoztat.


Kívánom találj egy ilyen embert.

2015. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes.
2015. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ugyan ez vagyok csak fiú. Azért próbálom magam összeszedni és másokkal szemben erősnek mutatni magam. De tudom h míg nem figyel fel rám az a lány akit el tudnék képzelni saját magam mellett addig lesz egy kis világfájdalmam, mert aki nekem tetszik megismerem csak mint barátot akar engem elfogadni... Többet nem akar tőlem.

Biztos lesz valaki a közeledben akinek megteszel és úgy fogad el ahogy vagy :)

Én szívesen megismernélek, persze csak ha kölcsönösen tetszünk egymásnak külsőleg mert hülye aki azt mondja h a külső nem számít :D

2015. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!