Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szingli, csajozó, pasizó csoport?

Szingli, csajozó, pasizó csoport?

Figyelt kérdés

Egyenlőre készítettem egy skype csoportot, az előző kérdésemhez "Szingli vagy és nehezen ismerkedsz ?"

Skype nevem: "Gyakorikerdesmester"

Ha valakinek van esetleg ötlete vagy máshol szeretné a csoportot dobjon egy privátot és megbeszélhetjük.

Lányok is csatlakozhatnak.

Előny ha Pesti vagy, vagy környéki.

Korosztály 15-25. Gyertek bátran, fogjunk össze! :)


2015. márc. 15. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Halljatok nepek ez nem is rossz otlet
2015. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 aladar12 ***** válasza:
100%

komolyan elképzelem, ahogy összejön a csoport és elmennétek valahova. mindenki vár mindenkire a megbeszélt helyen, de nem szóltok egymáshoz, mert féltek, hogy milyen hülyén jönne ki a "te is az ismerkedős klub miatt vagy itt?" kérdés.

a másik véglet, hogy direkt lebeszélitek, hogy legyen valami megbeszélt kérdés, amiből tudjátok, hogy az illető hozzátok tartozik. ott vagytok már 20-an de a fele nem mer a másikhoz szólni, max azok akik valahonnan ismerik egymást. vagy még azok sem, mert mennyire kínos.

2015. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt buktam :D 28 vagyok. :(
2015. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, majd jelezd, ha lesz végleges.
2015. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

@2

Szerintem nem egészen így zajlana. Én például soha nem mertem hivatalokon kívül vadidegenhez odamenni (kortól és nemtől függetlenül), de ha már ismertem valakit netről, akkor semmi gondom nem volt a találkozással.


Amúgy jobban belegondolva két helyen is elcsúsztam, mert Skype-ot már vagy 3 éve nem használtam és nem is tervezek, és Pestre se mennék föl egy ilyen míting miatt. Ettől még ez egy remek ötlet és jó kezdeményezés, csak remélni tudom, hogy el is juttok a megvalósításig.

2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez majd engem is érdekelne. :)

15/L

2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene így leszűkíteni a korhatárt.

Miért nem lehet egy olyan csoportot csinálni, ahova bárki csatlakozhat. Mondom ezt úgy, hogy 23 vagyok. :D


Amúgy kíváncsi leszek, hogy ebből mi fog kisülni. :)

2015. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
facebookos verziót nem akartok ebből a csoportból? :D szerintem sokmindenkinek az lenne a jobb skype helyett
2015. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez nem rossz :D sőt
2015. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 aladar12 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__642..


amúgy itt van az előző ilyen megmozdulás is. sőt ennek volt 2. kérdése is, azt is mindjárt megkeresem.

2015. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!