Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklődnek irántam...

Miért nem érdeklődnek irántam a velem egy szinten helyes pasik?

Figyelt kérdés
Mindig a tőlem - nem csak szerintem - kevésbé vonzó pasik mutatnak érdeklődést irántam. Az arcom átlagos, viszonylag helyes. 164cm és 52-4kg vagyok. Az a lakom vékony, homokóra, 10-ből 7-8-as a fenekem, és hatalmas mellem van, s szépek is. Mindig is érettebbnek mondtak a koromnál, amit alátámaszt, hogy az osztálytársaimmal sem tudok igazán jót beszélgetni. Érzem a szakadékot. miért nem kellek egy helyes, okos pasiknak? Sőt, alig valakinek?
2015. márc. 13. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig problémát okozott ez a kérdés, főleg tinédzser koromban.

Végül, hogy már felnőtt emberek vesznek körbe, én megkérdeztem férfiaktól, akik ismernek. Nagyjából egyöntetű válasz volt, az hogy ők félnének csak úgy oda lépni hozzám.

Nem csak egy csinos külsővel rendelkezek, hanem egy erős kisugárzással is.

Ráadásul a társaságban én vagyok az egyik mozgatórugó, mindig beszélgetek valakivel, mindig többen vannak körülöttem. Szóval mintha körbe venne egy burok, látszik, hogy nem a külvilágra koncentrálok,hanem a saját társaságomra. És ebbe idegenek nehezen lépnek bele, alkoholos befolyásoltság nélkül.

2015. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne beképzelt? Csak tisztában van az értékeivel. Itt a férfiaknak nagy a szájuk, szidják a nőket, mert a külső számít nekik, de ezek a férfiak összejönnének egy olyan lánnyal, akit cseppet sem találnak vonzónak? Meg tudnák úgy csókolni? Szerintem semmi baj nincs vele, ha a kérdező egy olyan férfit akar, aki tetszik neki, és elbűvöli a személyisége.
2015. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden nemű választ!
2015. márc. 14. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!