Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklődnek irántam...

Miért nem érdeklődnek irántam a velem egy szinten helyes pasik?

Figyelt kérdés
Mindig a tőlem - nem csak szerintem - kevésbé vonzó pasik mutatnak érdeklődést irántam. Az arcom átlagos, viszonylag helyes. 164cm és 52-4kg vagyok. Az a lakom vékony, homokóra, 10-ből 7-8-as a fenekem, és hatalmas mellem van, s szépek is. Mindig is érettebbnek mondtak a koromnál, amit alátámaszt, hogy az osztálytársaimmal sem tudok igazán jót beszélgetni. Érzem a szakadékot. miért nem kellek egy helyes, okos pasiknak? Sőt, alig valakinek?
2015. márc. 13. 18:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18/L
2015. márc. 13. 18:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert túl szerény vagy.
2015. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez az igazság, miért hazudjak? Ha itt nektek most szerénykednék, nem látnátok át a problémámat.
2015. márc. 13. 18:24
 4/13 anonim ***** válasza:
hát így leírás alapján nehéz eldönteni, esetleg egy kép segítene, amúgy nem biztos, hogy azok a "veled egy szinten lévő" pasik akiket te annak tartasz, de az is lehet, hogy a kisugárzásod nem jön be a pasiknak
2015. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Képet...
2015. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kép nélkül kamunak veszem.


Nos, egy helyes, és okos pasi.

2015. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
képet, 28F
2015. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérek képet, nem érdekel, hogy nézel ki, de szerintem beképzelt vagy. Ha te az alapján ítélsz meg valakit, hogy hogy néz ki, ettől függ az "értéke" és cserébe csak a külsődet tudod nyújtani, az édeskevés. Gondolom az OKOSABB és mondjuk a helyesebb srácok megérzik, hogy milyen sekélyes vagy.


Nem, ezt nem sértésnek szánom. De nem vagyok épp ostoba, minden szép lányra a nyálát csorgató típus és sosem szoktam a tipikus cicababa/szép lányokhoz vonzódni. Soha! Engem egyszerűen külsővel nem is lehet megfogni. Azzal az egyszerű srácoknál mész valamire, de egy komolyabb személyiségnél, aki nem csak dugni akar veled, semmire.

2015. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Teljesen egyetértek!


Mi az különben is, hogy egy szinten van valakivel?


Hát legfeljebb testileg, de ilyen személyiséggel biztos, hogy nem sok normális fiúnak fogsz kelleni hosszabb időre...

2015. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Képet!
2015. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!