Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el neki hogy...

Hogy mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány de nem tudom mit irjak neki.
2015. márc. 12. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne mond ki el neki hogy tetszik neked szó szerint írd nepki pl: Szia nagyon szimpatikus vagy, szeretnélek jobban megismerni és kérdezgesd a dolgairól stb ha pedig ismered mond meg neki hogytetszik
2015. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért bocs telefonról nem könnyű
2015. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj koszi a valaszt Amugy nagyon joba vagyunk csak valamier nem tudom hogy mondjam el neki
2015. márc. 12. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Személyesen mondd el neki, hogy tetszik és te többet érzel iránta. Személyesen legalább látod, hogyan reagál, viszonozza-e az érzéseid, stb.
2015. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én taktikám egyszerű.

Első lépésként rá írok, hogy szia.

Vissza ír és köszön.

-Te: Rákérdezel, hogy nem-e zavarod ( ha nem zavarod akkor oké de ha zavarod akkor felejtös)

-Ő: Válaszol, hogy zavarod-e vagy sem

-Te:Kérdezd meg hogy tud-e titkot tartani, így úgy fog téged kezelni mint egy bizalmas ami elöny ;)

Mond meg neki, hogy tetszik egy lány, de nem mered elmondani neki.

-Ő: Nagyon kiváncsi lesz, hogy ki az. És kérdezgetni, fog, hogy ki az és, hogy ismeri-e.

-Te: pár percig nem mondod meg, hogy ki az és mesélsz róla, hogy hol szoktad látni, miért szereted.

Leírosd mi tetszik benne (szeme, haja) és hogy nagyon csinos.

És vagy magára ismer vagy pár perc múlva rákérdezel, hogy kiváncsi vagy-e ki lehet.

-Ő válaszol 100% igen-t.

-Te válaszolod, hogy te vagy az aki tetszik :)

És vagy szerencséd lesz és neki is bejösz vagy felejtös... :/

Sajnos a lányok bonyolultak

2015. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 elég nagy hülyeséget mondtál :DD még addig oké, hogy zavarod-e.. de ha sose beszélt vele előtte miért érdekelné, hogy ki tetszik neki ??? istenem, férfi logika.

engem pl biztos nem érdekelne, ritkán mondom azt, hogy "zavarsz" akkor is ha nem épp az esetem a srác, mert nem vagyok ilyen bunkó..szerintem elég ha csak elkezded kérdezgetni, hogy mizujs, stb aztán jönnek majd magától a dolgok, már általában a lány beszédstílusából is lejön, hogy akar-e tőled valamit.

2015. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez csak egy mód :)

És a módót csak az választja 6-os aki tudja a lányról, hogy milyen tipus vannak a lányok körében is más-más tipusok...

Ráadás, ha meg csak beszélgettek akkor meg honnan fogja kapizsgálni a csaj, hogy bejösz neki :)

Ismerkedni 6-os? :)

5-ös vagyok

2015. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5 és 7 és, én a 6os vagyok. az a nagy helyzet, hogy én ezek után már ismerem a csajozós dumádat. na majd legközelebb.
2015. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ez az össz tudományom :)

Meg ha ez is lenne csak a te kedvedért kitalálnék valami újat ;)

5-ős év 6-os is én vagyok :)

2015. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valamit megtudhatok rólad 6-os? pl a nevedet, hogy szólíthatlak?

Az én nevem Dávid. :)

2015. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!