Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt valaki pesti harmincas...

Van itt valaki pesti harmincas éveiben levő karcsú lány, aki társat keres?

Figyelt kérdés

Én egy 25 vagyok, de 2x is, esetleg aki tudja vállalni a tizenvalahányéves különbséget, és pesti, örülnék neki.

pesti érettségizett vagyok.



2015. márc. 10. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
"harmincas" "lány" ezen még gondolkodj
2015. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hááát, ez meg milyen válasz?

Társkereső oldalakon olyant is lehet találni, hm, akik elfogadnak tizenvalahány éves korkülönbséget. És nem csak a társkereső oldalakon vannak ilyenek. Ám ott nagyon ráérősek, ám a közösségi portálokon is hasonlóképpen ráérősek a elvileg társkeresők.

Ha gondolkodni akarok valamin, ezen nem gondolkodni akarok, , nem ezen akarok tovább gondolkodni, és időt veszteni, hanem lányt szeretnék, akivel kölcsönösen el tudjuk fogadni egymást, ...

Csak lányok, illetve olyan lányok válaszát várom, akik érdemlegesen tudnak nekem válaszolni, esetleg olyan fiúk, akiknek van olyan lány az ismeretségükben, akivel esélyem lehet a kölcsönös tartós szerelemre...

Szóval nem értem a választ.

2015. márc. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!