Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnak ismerkedni a...

Hol tudnak ismerkedni a harmincas-negyvenes egyedülállók?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
neten
2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, számos helyen próbáltam már, de igazából semmi eredmény, nem is csinálom.
2015. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten nagyobb az esélye.
2015. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég sok helyen vagyok fent neten, egyelőre kevés sikerrel. Sokakkal indul meg az ismerkedés, jön össze randi, de a többségnek fogalma sincs, mit akar, és itt elakad a dolog. Én sem jönnék össze olyannal, aki negyven évesen még önmagát keresgéli és kamaszként próbálja élni az életét.
2015. febr. 11. 20:00
 5/7 anonim válasza:

Hát akkor úgy tűnik, hogy ezt buktátok...


(bocsi, rossz kedvem van)

2015. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Én 35 evesen a buszmegalloban a hoviharban ismertem meg a paromat. Tanakodtunk, hogy jon-e a busz. Aztan egy ev mulva felesegul vett. Ez persze ritka. Net, munkahely, vallasi kozossegek, túrázó tarsasagok stb.
2015. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten egyik ismerosomnek es nekem sem sikerult ismerkednem. Tapasztalatom, ha csinosabb lany hirdeti magat rengetek uzenetet kap, ha egy atlagos ferfi akkor semennyit, ha o irogat atlagosabb lanyoknak, sot atlag alattinak akkor jo ha par level utan abbamarad az egesz, eltunnek a lanyok.
2015. márc. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!