Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve valakinek beszélgetni?

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
18/L
2015. márc. 9. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

van

26/f

2015. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van olyan akinek vissza írt?
2015. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. nincs, bár én nem írtam neki
2015. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dehogy van, egyrészt úgyse vagy nőnemű, másrészt asz ittenieket ismerve nagy valószínűséggel csak tőmondatokban tudnál kommunikálni, mégis elvárnád, hogy mások szórakoztassanak téged, harmadrészt meg ha mégiscsak csaj lennél, akkor úgyis lelépnél szó nélkül. Szóval mindent összevetve: mi is szólna amellett, hogy beszélgessünk?
2015. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat: AZ ittenieket...
2015. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En ismerkedtem egy lanyal itt, aki modta, hogy en voltam az egyetlen akinek visszairt, azert mert a tobbiek mind sablo szovegeket irtak es igy nem talalta oket erdekesek. Igy hamar kiszurte a beszelgetotarsait.

Bar en nem irtam a kerdezonek, de szerintem itt is valami hasolorol van szo

2015. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van ha írsz
2015. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartjátok gáznak magatokat, hogy kiírt egy csaj egy ilyen üzenetet és egyből megbeszélitek, hogy úgysem ír vissza, meg milyen nehéz lányokkal ismerkedni? Jó, hogy nem azt írjátok, hogy nem, mert úgysem jönnél össze velem...
2015. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nekem sajnos elég sok (és rossz) tapasztalatom van az itteniekkel kapcsolatban, a beszélgetés sokak számára abból áll, hogy egy-két szavas tőmondatokat összebarkácsolnak nagy nehezen, ők nem érdeklődnek, de azzal jönnek, hogy TE nem tudtad felkelteni az érdeklődésüket, tehát kb. te vagy a hibás. Másrészt meg tényleg nincs sok értelme az itteni beszélgetéseknek, 99%-ban pár levél után szó nélkül lelépnek, ha pedig mondjuk könnyebben kezelhető oldalon (ne adj' Isten élőben) szeretnéd folytatni a kommunikációt, az is olyan borzasztó cselekedetnek minősül, hogy cserébe a pokol kénköves tüzét érdemled. Szóval tudom, miről beszélek. :)
2015. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is tudom, hogy miről beszélsz, de akkor is gáznak tartom az ilyenek kiírását. Attól mert a nők nagy része szalonképtelen, ha ismerkedésről van szó, akkor sem kell általánosítani.
2015. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!