Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Boldog Nőnapot minden kedves...

Boldog Nőnapot minden kedves hölgytagnak! Valakinek lenne kedve beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a gyomrom felfordul ezektől az ünnepektől, mint a valentin nap, nő nap, férfi nap, munka ünnepe, halottak napja... Beprogramoznak titeket, mint a robotokat. Kijelölnek nektek napokat a naptárban, hogy ekkora meg akkor ezt meg azt kell ünnepelni, ti meg engedelmeskedtek jó birka módjára. Hát én nem kérek ebből!
2015. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőnappal nincs semmi gond,én jó ötletnek tartom ezt a napot.
2015. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy régen volt értelme. Most már akkora hülyeségnek tartom, mint pl. a Bálint napot (ezzel persze nem a Bálintokat akarom bántani :D). Vannak ismerőseim, akik csak akkor érzik jól magukat, ha ilyenkor mindenfélét összevásárolnak. Ezt sem tartom többnek, mint csupán a kereskedők ünnepének. Amúgy én a férfiakat és a nőket sem ünnepelném meg, többségük nem érdemli meg. Sajnos.
2015. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az. Nem csak az évnek egy adott napján kellene megemlékeznünk, bármiről is legyen éppen szó. Ha szeretünk valakit akkor bizony mindennap juttassuk azt az eszébe.
2015. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!