Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha azt írják egy...

Mit jelent, ha azt írják egy képemhez, hogy "dat girl"?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóra asszociálok, mint az 5-ös válaszoló. :) Konkrétan nem is a kockán van a hangsúly, hanem, hogy egy pancsernek tűnik az illető a szememben. Legalábbis a nők terén, mivel nagy valószínűséggel csak virtuálisan mer "véleményt alkotni", a valóságban nem sok köze lehet a nőkhöz. :D
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Tíz éve ugyanezt eljátszották a cool, király, zsiráf, sirály szavakkal"


És ezek is gázok voltak. Talán a "király" az ami fenmaradt. Általában a nagyon "kellemetlen" enyhén kínos alakok sirályoznak meg zsiráfoznak.


Ahogy nem volt vicces a geráppá, a bikicsunáj, a "káttű", a "mindig minden körülmények között" meg a többi dolog sem. Ezeket vagy a nagyon buta, vagy az idegesítő feltünősködő emberkék használták gyakran. Egy-egy még belefér, de mikor mindig ez a "poénos"... Legalábbis én így látom-láttam.


Ui az osztályunkban is volt egy srác anno aki mindig benyögött egy "áribá" üvöltést. Az első 10 alkalommal okés volt, utána szerintem már gáz volt.

2015. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezennel kéretik a "menő" szavakat legkorábban tíz évvel később használni, amikor már nem számít cikinek, és senki se tájékozódjon például Urban Dictionary-ről, pls. (Lehetőleg a "pls"-t is, pls. Ja és "O.K." helyett se írjon senki lustaságból egy egyszerű "k"-t.)
2015. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12: Teljes más ezeket a média által erőltetett, "bumcsikaváóváó" és egyéb szarságokat felemlegetni. Más kategória. Itt konkrétan a szlengesítésről van szó, amikor egy melléknévhez társítasz más-más, jelentésben akár teljesen eltérő szavakat. Habár felőlem... én sem erőltetem a grammarnazit. Jaj, hát még ezt a szót is ciki használni, no majd tíz év múlva újra elsütöm...
2015. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!