Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek aki az esélytelene...

Szerintetek aki az esélytelenek nyugalmával végleg berendezkedett az agglegény életmódra, az idővel egyre nehezebben tűrne meg maga mellett barátnőt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
És idővel te is egyre nehezebben tűrnél meg magad mellett egy barátnőt. Nem kell az neked!
2015. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Neked is szia, rajongóm!
2015. márc. 7. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,én is ilyen vagyok.Nem egyre nehezebben igazából,csak egyszerűen már nem érdekel a dolog.Megszoktam,hogy egy sem néz felém nagyon sok éve,és megszokássá válik...

23/F

2015. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő. Teljesen esélytelen vagyok arra, hogy valaha is barátnőm legyen, de ha valami csoda folytán mégis akadna, azt nagyon el tudnám fogadni, mivel minden vágyam egy párkapcsolat.
2015. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt az egyik versenyző azt írja,hogy 23 évesen berendezkedett az agglegény életmódra.Szerintem az még nagyon korai,de ha már 40 körül jársz akkor nem meglepő.

Ha a csaj emberbarát és te is az vagy akkor sosem késő becsajozni,de ha mindketten csak azért teszitek mert nem akartok egyedül maradni akkor jó eséllyel csak bántani fogjátok egymást.

2015. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!