Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem és...

Szerintetek van esélyem és hogyan tudnám felhívni a figyelmét rám? Ja, amugy 13/L vagyok, ő meg 16/F.

Figyelt kérdés
A tesómék osztályába jár egy nagyon helyes pasi. Eleinte csak tetszett, de most már szerelmes lettem belé. Adott egyszer (esetleg kétszer) puszit, de azt ö már elfelejtette sajnos. Bolond vagyok a közelébe (pl. amikor elmegy az osztályunk előtt rögtön odafutok az ajtóhoz, persze csak olyan *lazán* és mosolyogva csak bámulom és ezzel úgy *feltölt*, hogy HUUUHAAAAAAAAA). De amikor megkérdeztem tőle (persze chaten mert nemakarom hogy neki kínos legyen) hogy mi van kettőnk között azt mondta hogy csak baratok vagyunk. De amikor megyünk valahova vagy igy és Ő ott van akkor valahogy mást érzek, mert olyankor mondjuk az ebédlőbe akkorát köszön és olyan szépen hogy mindenki hallja, de az a *plusz* benne, hogy csak nekem pedig ott vannak a barátnőim is. Sokat cukiságot csinál amikor ott vagyok, de azt mondják nőcsábász meg minden. Egyszer megkérdezte, hogy járunk-e én hülye meg NEMet mondtam és azóta is bánom, de szerintem még azt is elfelejtette. Zidén ballag a tesómmal. Nemvagyok olyan lány de tőle akarom az 1. csókomat! SOS

2015. márc. 5. 19:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja, meg 2 éve elhívott pizzára de semmi kulponos nem volt akkor mert jo haverok voltunk.
2015. márc. 5. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!