Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsos lenne segítenem?

Tanácsos lenne segítenem?

Figyelt kérdés
A suliban a legjobb barátnőm bele van habarodva egy srácba. Egy kis affér miatt a srác ezt tudja is és viszonozza az érzelmet (neki is tetszik a barátnőm) csak,hogy a srácnak van barátnője. Ettől függetlenül Ő még mindig imádja (az érzelmeket nem lehet elnyomni). Viszont abszolút nem hajlandó a köszönésen kívül mást tenni. Mikor köszönnek egymásnak akkor egyszerre hatalmas boldogság önti el. Hát még mi lenne ha beszélgetne is vele? Már sokszor próbáltam rá venni,hogy beszélgessen vele néhány szót,de sosem volt rá hajlandó. Ő alapból kicsit félénk,de nagyon tetszik neki a fiú,azonban bármit is mondok,mindig ellenáll. Már azon gondolkoztam,hogy az Ő tudta nélkül beszélek a sráccal,hogy menjen oda hozzá beszélgetni...de az meg nem lenne túl jó,főleg,hogy ő sem ezt akarja. Én annyira örülnék ha még boldogabbá tudnám tenni Őt ezzel és,hogy tényleg érezze azt,hogy milyen különleges és csinos. Szerintetek mit tegyek? Kérlek adjatok tanácsot!!!

2015. márc. 5. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogd be a szád. És még valami: képzeld magad a srác barátnőjének helyébe. Jó ég, egy Ilyet akarsz a barátnőd mellé? Csalóka.
2015. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Új fejlemény!!! A srác szakított a barátnőjével :3 na akkor most hogyan tovább?
2015. márc. 5. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Hurrá. Továbbra se játszd a kerítőnőt.
2015. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fejlemény ? A GYK nem a te barátnőd, vagy barátod akivel traccspartizhatsz és minden hülyeséget tömhetsz a barátnődbe...miért akarod egyáltalán megmondani neki hogy mit tegyen ? Te vagy számára az Isten ?

Hagyd a francba, hadd élje a saját életét, te meg ne szólj bele.

2015. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!