Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rám mosolygott a szerelem, de...

Rám mosolygott a szerelem, de elfoglalt?

Figyelt kérdés

Szóval leírom az egészet és elsősorban fiúk véleményét várom, hogy ez mi lehet: (most fog érettségizni)

volt egy fiu, aki egyszer csak rám mosolygott, egyszer megdicsért, hopp gondoltam, hogy talán érdeklődik, egyszer bementem hozzá beszélni, persze mintha csak a barátjával szeretnék, spontán kérdezett tőlem pl.: milyen zenét szeretek stb.

a barátja mondta, hogy elég nehéz természetű, én sem vagyok különb

reggel köszön, ha találkozunk valahol megszólít

volt olyan, hogy úszni hívott, meg ide oda...

ha én kezdeményezek beszélgetést mindig sokat beszélünk mély dolgokról is, de ha én nem megyek akkor ő ne nagyon keres, bár volt olyan, hogy direkt nem kerestem és rám talált, én is nehéz természetű vagyok, nem az a nyitott idegenek felé, csak féltem magam, nem az a közkedvenc mindenki barátja, de ő mégis megszólított

egyszer mikor túl voltunk egy ilyen beszélgetésen, kisétáltunk az épületből és megálltunk egymással szemben, mire én: egy darabon elkísérhetnél, szóval addig csak bámultunk egymásra

ja és annyira erősen vagy hogy a francba néz, hogy sokszor mikor hozzá beszélek nem nagyon nézek a szemébe

19/L - válaszodat, meglátásodat köszönöm



2015. márc. 4. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan értelmes kérdés volt, az utolsó két kulcsszó miatt nagy kár. :(
2015. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetséges
2015. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"volt olyan, hogy úszni hívott, meg ide oda... "

Ezekre mit mondtál? Egyébként tényleg hagyd ki a játékból a horoszkópot. A fiúk racionális lények, az ilyen ostoba hókuszpókusszal ki lehet kergetni őket a világból.

2015. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

tetszhetsz neki, és az elméletem beigazolódott :DDD

Miszerint a lányok, ha 1 szimpi pasival beszélnek, és a pasi folyton a szemébe néz, nagyon zavarba tudja hozni őket :)))))

Másikra is várok (pasi nézi a lány száját, és ez "beindítja" a csaj fantáziáját, de ilyennel még nem találkoztam :( )

Ne pontozzatok le, ha marhaságot beszélek, csak kicsit elvagyok :D Amúgy írja már meg nekem vki pls, h ez másnál is előfordult-e :)

2015. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mivel nem volt fürdőruhám ezért nemet mondtam, ő meg rá, hogy kár meg miért

én a kulcsszavakhoz csak annyit írtam, hogy horoszkóp és nem, nem foglalkozok ezekkel nem eszerint ítélem meg az embereket, tudom én is, hogy hülyeség

2015. márc. 5. 06:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy arc vagy!
2015. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hmm kösz

de miért is?

2015. márc. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!