Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális érzés ez mikor...

Normális érzés ez mikor valaki meg gyűlöl?

Figyelt kérdés

Röviden: Nagyon jó barátok voltunk,én többet akartam,kedveskedtem,egyre jobban nyomultam,elege lett,meggyűlölt,letiltott, személyesen fogalmam sincs mit mondok neki,egyáltalán találkozzak e vele ezek után.

És most úgy érzem hogy egy nagy nyomás esett le rólam...

Első szerelmem...volt.



2015. márc. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
az elengedés nehéz, a ragaszkodás még nehezebb :)
2015. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2015. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyelj,lehet hogy nem tetszik amit mondok,de én sose pártoltam a második esélyeseket.Mindig is amellett álltam,hogyha valaki elnyom magától,mint a te esetedben is,az azt jelenti,hogy már nem kellek neki,nem hogy aztán ha a következő barátja\barátnője dobja,visszajön hozzád sírni,hogy nagyon megbánta amit tett.Akkor kellett volna gondolkodni.

Sajnos van olyan ismerősöm is(fiú),akit nem egyszer,nem kétszer,hanem legalább 7x dobott a csaja,és ő visszament hozzá,mert ugye a lány annyit nyalt neki,csakhogy visszafogadja.Tudod mit?Na én ezt nem tenném meg.Ennél pofátlanabb dolog szerintem nincs.

2015. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legszívesebben elsírnám magam előtte és átölelném a lábait. De közben eszembe jut ahogy bánt velem. Eltolt magától,egy senki vagyok neki. Én hülye meg már évek óta az év összes ünnepén köszöntöttem,ajándékoztam,kedveskedtem neki. És a legszomorúbb az hogy nincs is senkije... nehéz ezt feldolgozni :(
2015. márc. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!