Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiú és egy lány tényleg...

Egy fiú és egy lány tényleg nem tud úgy filmet nézni, hogy ne szex legyen a vége?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,baráti körből ismerem,hóapok óta beszélgetünk párszor találkoztunk is, van h csak ketten van h sokan vagyunk. Elvagyunk, nevetünk, beszélgetünk, nagyon jól érezzük magunkat együtt :) Annyit azért levettem h tetszem neki,de ezt ő nem hozta még a tudtomra. Beszéltük h megkéne nézni egy filmet,mert h h lehet hogy én még nem láttam azt... Nah szóval hétvégére áthívott h akkor nézzük meg a filmet. Barátnőim szerint ebből nem lehet csak filmnézés,szerintem pedig igenis lehet!! Mármint nincs köztünk több mint barátság (BÁRCSAK LENNE)... Szóval szerintetek??

2015. márc. 2. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Most meg fogsz lepődni, de én a saját barátnőmmel is végig tudtam nézni egy filmet többször is szex nélkül! Na?
2015. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igenis lehet:) baráttal, de a párommal is néztem már úgy filmet h bugyiban meg boxerban feküdtünk egymás mellett és nem volt semmi :D
2015. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy van, ha meg úgyis szeretnéd hogy legyen valami akkor meg mi a baj?

Hajrá!

2015. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök h akkor csak az én barátnőim ilyen érdekesek XDD

Szeretném h legyen köztünk valami,de nem ilyen hamar akarok vele lefeküdni...

2015. márc. 2. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm és én is filmmániásak vagyunk. Szóval nem kérdés, hogy lehet. ^^ (Bár az nidiana Jones tudna mesélni. xd)
2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Kezdjük ott, hogy mi van, ha nem heteró valamelyikük. Vagy ha nem jönnek be egymásnak, stb.

A lényeg, hogy rosszul nem jöhetsz ki belőle, legalábbis többet kivánsz a barátságnál, de szivesen filmezel is. Csak jól alakulhatnak a dolgaid.

2015. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt barátommal nekünk legtöbbször nem szex lett a vége, pedig vonzódtunk egymáshoz. 17 évesek voltunk.


L20

2015. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
majd hétvégén kiderül,hogy nekünk is menni fog e :D
2015. márc. 4. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Na? :D mesélj csak :DD 19/L
2015. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Anyámmal is ez van
2015. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!