Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK ti milyen fiúkat...

LÁNYOK ti milyen fiúkat szerettek? Írjátok le hogy mennyi idősek vagytok.

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Külsőre:Legyen magasabb nálam,csak és kizárólag egészséges mértékben legyen páwa. Legyen edzett.

Belsőre: Kedves, aranyos, lehessen vele szivatni/piszkálni a többi embert. Együtt utálhassunk embereket, legyen jó dumája! ;)


L

2015. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Külsőleg legyen magasabb mint én, meg nyilván legyen tiszta..életem első randija (innen) úgy alakúlt, hogy a srác megtisztelt azzal, hogy úgy jött el, hogy a szagától majdnem elhánytam magam. Belsőleg pedig legyen okos, kreatív (ez mondjuk nem olyan fontos) nyugodt és türelmes. 15/L
2015. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

külső: Legyen nálam magasabb,(nem nehéz, 164 cm vagyok)nem kell izmosnak lennie, de ne legyen se sovány, se kövér. Cuki mosoly, barna haj, szép szemek nálam mindent visz.:)

16/L

2015. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocsi a belsőt kihagytam. ne legyen buta, legyen humorérzéke, és szeressen.:)
2015. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. márc. 2. 21:14
 6/8 anonim válasza:
Lázadó legyen! Punk, Skinhead vagy Rocker..így sok közös lenne bennünk :) Nekem az a fontos egy fiúban hogy nagyon szeressen, és hogy fontos legyek neki.. és ne legyen egy menő divatmajom.
2015. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos elsősorban az idősebb férfiakhoz vonzódom, ezért nem is találok igazán párt magamnak. Fontosnak tartom az intelligenciát, legyen értelmes, érett, humoros de kellőképpen komoly, tisztelje a nőket, legyen udvarias, gyengéd, őszinte, becsüljön meg (ahogyan én is Őt), és párkapcsolatban szeressen. (Ezek nem hiszem, hogy túl nagy elvárások lennének.)


Ezen kívül vonzódjak hozzá külsőleg, mert anélkül nyilván nem működne a kapcsolat. De ez nem azt jelenti, hogy igazi "álompasi" legyen, hanem egyszerűen csak megfogjon benne valami, a saját lénye.


És persze mindentől függetlenül a korombeli/nálam csak néhány évvel idősebb srácokat sem utasítom el rögtön a kor miatt, mert sokan vannak köztük komolyabbak, érettebbek is azért, de elsősorban akkor sem hozzájuk vonzódom, sajnos.


18/L

2015. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Legyen kedves,vicces,megértő,ne legyen túlzottan komoly,és totál stréber,és az se árt,ha jól is néz ki :)

De csodák nincsenek xD 13/L

2015. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!