Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem ír soha Facebookon?

Miért nem ír soha Facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel tök jól elvagyunk személyesen, mindig mosolyog rám, aranyos velem, néha-néha olyanokat mond/csinál amit egy barátnak nem, szóval szerintem bejövök neki.


Facebookon viszont nem lehet vele beszélni, egyszer nem írt rám, válaszai is sokszor órákkal később jönnek (ha jönnek - és közben tudom/látom, hogy fenn van), és ha valami olyasmit írok, amire simán rá lehetne kérdezni és továbbvinni a beszélgetést, azt sem teszi.


A legegyszerűbb az lenne, ha elhívnám valahova (amit úgyse teszek mert puhapöc$ vagyok), csak a beszari énem keres folyamatosan ilyen kibúvókat, hogy miért ne :D


2015. márc. 2. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jössz be a csajnak, csak te hiszed ezt.
2015. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem ír vissza, nem érdekled, vagy sok vagy neki
2015. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, vannak emberek akik carnak a Facebookra. Én is fent vagyok, de minek?
2015. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
közvetlen baráti körből is rákérdeztek páran, hogy mi a helyzet, mert látják, mintha lenne köztünk valami, úgyhogy..., nemtudom elbizonytalanítottatok :D
2015. márc. 2. 16:31
 5/6 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mármint, hogy közeli ismerősök is rákérdeztek, rákérdeznek, hogy mi van köztünk, mi meg csak zavarunkba röhögünk és mondjuk, hogy semmi. Holott én legszívesebben ráugranék amikor csak meglátom.

De én nő vagyok, ő férfi, ha ő nem kezdeményez akkor inkább megdöglök, minthogy én tegyem meg.

2015. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen helyzet...


csak nekem van mikor nem is válaszol a csaj hetekig, utána meg egyszer csak 1 hétig bármikor ráírok válaszol mindenre.


elvileg mi is jóba vagyunk, és olykor nem úgy viselkedünk ahogy kéne

2015. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!