Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen típusú fiúkat kedvelik...

Milyen típusú fiúkat kedvelik a 14 éves lányok?

Figyelt kérdés

14/f

Avagy mivel vágódhatnék be egy lánynál, hogyan ismerkedhetek?

Gyúrjam ki magam? és aztán?


2015. márc. 1. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idősebbeket akiknek már van pénzük is. Szóval öregedj meg kicsit és keress munkát.
2015. márc. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában ők is idősebbeket akarnak a saját koruknál, de azért próbálkozhatsz.
2015. márc. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gengsztereket
2015. márc. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom két évvel idősebb nálam, amúgy is idősebbet kerestem, mert úgy vettem észre, hogy a velem egykorúak komolytalanok,nem valami érettek. Ahány olyan barátnőm van aki foglalt, ami amúgy kb 5 lányt jelent, mind nála idősebb fiúval jár és ők is idősebbet kerestek ugyan ezzel az indokkal. De próbálkozz, ha nem vagy komolytalan éretlen idióta és felelősségtudó vagy akkor nem lesz gond :) hajrá. Szeretjük az apróbb ajándékokat, kis figyelmességeket. Azt ha nem bunkózik egy fiú, meghallgat például ha van valami problémám. Ilyenek. 14/l
2015. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi hogy ide irok de én 13/f vagyok és érett gondolkodásom van meg figyelmes meg megértő is ezt a barátnőm mondta aki 14/l ugy hogy fiu ha jo gondolkodású vagy meg minden amit irtam biztos lesz csajod mint nekem;)
2015. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!