Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok tényleg jobban...

A lányok tényleg jobban kedvelik az olyan fiúkat akik kb leszarják őket?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek láthatólag nagyon bejöttem de nem is nagyon foglalkoztam vele. Folyamat rámírt facebookon meg próbált velem beszélgetni. Aztán kb 1 hét múlva megkedveltem és már én is járni akartam vele, de miután szembesült vele hogy odavagyok érte szinte már nem is érdekeltem. Mit tegyek?
2014. ápr. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez hulyesg. A lanyok epp azt szeretik, ha foglalkoznak veluk. A csaj max megijedt.
2014. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Néhányan erre vágynak.
2014. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
sok helyen ezt látni
2014. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig volt már erre nem is egy példa, van ilyen sajnos.
2014. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van rá példa, de nem mindenki.
2014. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én ezt fél év után játszottam el egy lánnyal, mert foglalkoztam törődtem vele, de nem sűrűn keresett és nem volt annyira érdeklődő sem.


Ahogy elkezdtem lecarni nem válaszolni nem hívni nem keresni érdekes h egyből keresett és állandóan írogatott meg hívogatott.

2014. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1 zseni vagy... A lányok többsége szereti érezni, ha foglalkoznak vele, ha epekednek utánuk függetlenül attól, hogy bejön-e neki a pasi vagy sem.


Ezért van az, hogy amint leszarod és nem foglalkozol vele, azonnal megijed és megpróbál újra rávenni, hogy foglalkozz vele.

2014. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok még mindig.


Pont ezért van az is, hogy amíg nincs barátnőd addig 1 csajt se érdekled, de amint lesz valakid azonnal minden csajnak tetszeni kezdesz kb.

2014. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így van kérdező. Nem minden lánynál, csak úgy 90%-nál.
2014. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!