Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz, hogy az ilyen visszahúzó...

Igaz, hogy az ilyen visszahúzódó lányok általában belül agresszívak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 21:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én látszólag vagyok visszahúzódó, aki megismer és megnyílok neki, jön rá az csak a látszat, amúgy meg vad és belevaló vagyok és néha agresszív, de ennek meg van az oka is sajna, ha olyan a helyzet, bár akkor sem mindig.


Adok én, neked szívlapáttal!


N

2015. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Csak hallottam már,hogy valaki mondta,hogy a visszahúzódó emberek általában agresszívabbak.Pl.sok rocker is elég visszahúzódó.Én is ilyen vagyok.Visszahúzódó,de belül kicsit agresszív.Egy barátom is ilyen.Egy szót sem szólna magától,de ha közelebb kerülsz hozzá,akkor meglátod,hogy elég durva természete van.

De ne értsetek félre,én szeretem az agresszív lányokat.:D

2015. febr. 26. 22:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasi vagyok, de csendes, szerény, visszahúzódó, és nagyon előzékeny. De mit is mondhatnék még, ilyen nick névvel....
2015. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Rám ez teljes mértékig igaz sajnos pláne ha a gimis énemet nézem. :/
2015. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igaz :"D
2015. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!