Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te jó ég! Minden csaj ilyen?...

Te jó ég! Minden csaj ilyen? (Szinte) Mindegyik kur*a? :O

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy nehezen ismerkedek, így nincs sok tapasztalatom a csajok terén.


Nem rég megismertem egy lány.

Pont olyan volt, hogy azt mondtam, hogy nekem ez a lány kell!

Nem egy kur*a, nem cigizik. Kinéztem belőle, hogy tud szeretni és nem csak egy "mai fiatal pic*a".

Kedves, aranyos, szelíd, nyugodt, nagyon barátságos, nem az a káromkodós fajta.

Mint egy nagyon jó családban, gondosan, rendes szülők által felnevelt lány.


Viszont most láttam facebookon.

Egyértelműen kiderült a kommentekből, és 1-2 képről, hogy nem idegen neki 1-2 drog, lazán szexel jobbra-balra. Kb. úgy viselkedik (nyilván csak időnként) mint egy alaposan bedrogozott részeg fiatal tini.

Eddig aki csajt megismertem az szinte mind ilyen volt.

De akiket régebben ismertem azokról tudtam, hogy cigiznek és buliznak.


Én egyáltalán nem cigizek és nagyon ritkán (kb. évente 3x megyek) bulizni. Pont olyan lányt keresek aki nem az a vadulós fajta.


De most komolyan! Van egyáltalán normális lány?

Létezik?

Vagy mind ilyen?



2015. febr. 26. 20:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem a facebook hazudik, hanem a csaj, aki magáról magát menőnek beállító tartalmakat tölt fel.

Amúgy meg, nagyon ráérhetsz, ha látod, hogy én egész nap itt lógok. :))

2015. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Igen, sokan hazudnak. Azok lehet, hogy nem kuvák, csak azok akarnak lenni. Akkor ez most jobb?

Nem talált ez sem! Én néha felnézek ide egy kis időre, és állandóan a Te hülyeségeidet olvasom ebben a témában :D

2015. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Bellatrix:3 válasza:
A k/rva az a prostituált, aki nagy általánosságokban sajnos megélhetés végett árulja a testét. Meglátásom szerint a lányok többsége azért öltözködik r/bancosan/kihívóan, hogy magára vonja a figyelmet. Lány létemre úgy vélem, hogy nagyon csúnya és visszataszító az, amikor egy lány teljesen talaj részegre issza magát és nem tud magáról. Nem vagyok cigi ellenes, ugyanis dohányzom. Bulizni ritkán megyek, inkább koncertre járó típus vagyok. Nem szeretem a megcsinált zenét. Ezért nem megyek olyan helyre sápítozni, hogy milyen rossz. Inkább megyek oda, ahol jól érzem magam. Ha iszom, akkor is maximum 2 sört...vagy mást, de ismerem a határaimat. Szintúgy nem kedvelem a megcsinált, futószalagon gyártott lányokat/ fiúkat...de ez van nem lehet mindenkit szeretni. Az élet nem könnyű tele van a világ olyan emberekkel, akiket nem kedvelünk. Nem kell ennyire egyoldalúan nézni a világot. Lehet, hogy a kérdező is egy cigis lánnyal fog együtt járni, mert szereti és el fogja nézni neki, mert úgy szereti, ahogy van. Ez pedig fordítva is igaz.
2015. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A prostituáltak nagy része találna tisztességes munkát is, csak lusták dolgozni- és vagy tanulni.


"Meglátásom szerint a lányok többsége azért öltözködik r/bancosan/kihívóan, hogy magára vonja a figyelmet."


Normálisan is magukra tudnák vonni a figyelmet.

2015. márc. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Minden pasi bunkó? Csak, mert beszéltem egy átlagos kinézetű, kedves fiúcskával, majd kiderült, hogy egy bunkó, aki mindenkit csak szexre használ és csak a kinézetre megy.

Mindegyik az?!


Hát nem.. Az, hogy te rosszat fogsz ki, attól nem mindegyik nő az!


Nem tudom miért kell folyamatosan általánosítani.


../L

2015. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!