Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te jó ég! Minden csaj ilyen?...

Te jó ég! Minden csaj ilyen? (Szinte) Mindegyik kur*a? :O

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy nehezen ismerkedek, így nincs sok tapasztalatom a csajok terén.


Nem rég megismertem egy lány.

Pont olyan volt, hogy azt mondtam, hogy nekem ez a lány kell!

Nem egy kur*a, nem cigizik. Kinéztem belőle, hogy tud szeretni és nem csak egy "mai fiatal pic*a".

Kedves, aranyos, szelíd, nyugodt, nagyon barátságos, nem az a káromkodós fajta.

Mint egy nagyon jó családban, gondosan, rendes szülők által felnevelt lány.


Viszont most láttam facebookon.

Egyértelműen kiderült a kommentekből, és 1-2 képről, hogy nem idegen neki 1-2 drog, lazán szexel jobbra-balra. Kb. úgy viselkedik (nyilván csak időnként) mint egy alaposan bedrogozott részeg fiatal tini.

Eddig aki csajt megismertem az szinte mind ilyen volt.

De akiket régebben ismertem azokról tudtam, hogy cigiznek és buliznak.


Én egyáltalán nem cigizek és nagyon ritkán (kb. évente 3x megyek) bulizni. Pont olyan lányt keresek aki nem az a vadulós fajta.


De most komolyan! Van egyáltalán normális lány?

Létezik?

Vagy mind ilyen?



2015. febr. 26. 20:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Én az ellentéte vagyok,szóval állítom,hogy van. :D 17/L
2015. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

vannak rendes lányok, én is az vagyok, szerintem kb. az a típus vagyok, akit a legtöbb fiú keresne, de mi szinte láthatatlanok vagyunk a számuka.

nem vagyok r?banc, nem drogozom, nem cigizem, soha, nem bulizok. sokat tanulok, de segítőkész és kedves vagyok.

szóval a láthatatlanok ilyenek.

mondjuk én szoktam csúnyán beszélni, de nem azok a divatos összetett mondatok, csak egy-két szó.

ne add fel, csak tudd, mit keresel. véleményem szerint csak az ilyen lányokkal lehet hosszútávon bírni, a bulizósokkal meg csak akkor, ha te is az vagy

remélem, tudtam segíteni :)

2015. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Fogalom zavarban szenvedsz.

Azért mert egy fiatalabb lány,nő időnként tudatmódosító segítségével szeret feloldódni az nem jelenti azt ,h kur*va lenne.

Bár ha közben kontrollálhatatlanul és tapasztalatlan ,buta fogyasztóként viselkedik akkor megértem a problémádat.

Nem vagyok mai kis tini és az idő során sok olyan csajt,nőt ismertem akár csak barát,haverként akik alkalmanként éltek tudatmódosítóval és mégsem fordultak ki soha önmagukból ügyesen egyensúlyozva a balance-on ,h ne essenek át a ló túloldalára a magán és a privát életükben.Tehát emellett tanult, okos emberekről beszélünk.

2015. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nemmind az ismerek párat aki normalis de tenleg ritka :D
2015. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Egyértelműen rossz keresőrendszert használsz, válassz egy másikat :D
2015. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
Te elhiszed, amit faszbukon látsz?
2015. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én nagyon cigi ellenes vagyok. Szerintem tök gáz ha egy csajnak füstszaga van, főleg ha vele beszélgetek, vagy meg akarom csókolni.


A bulival csak az a bajom, hogy ha Ő megy buliz Én lehet, hogy inkább otthon maradnék. Nekem kicsit zavaró, hogy nem lehet megérteni 1-2 szót sem amit a másik mond. Meg engem a tömeg is nyomaszt. Nem bírom ha ennyi ember vesz körül. Nyugisabb típus vagyok.

Persze nem dumálni megy, oda az ember, de ha szólna, hogy elmegy a mosdóba, vagy elfáradt és kimenne a teremből 10 percre, akkor jó lenne ha nem csak a tátogásból lehetne rájönni, hogy mit is akar.


Amúgy, ami jobban zavar a buliban, hogy szinte mindenki iszik és drogozik. Ráadásul a csajokra 20-30-an is ráhajtanak egy este alatt. Ki tudja mi lenne, hogy kicsit részeg lenne, és jönne egy pasi aki pont az esete. Velem járna, de a pia miatt lehet, hogy ott ennek vége lenne.

2015. febr. 26. 21:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha ott lenne vmi, akkor legalabb tudnad, h o nem volt komoly, ennyit erne a dolog. De sztem se minden bulis csajt ezert elitelni, cigirol pedig at lehet szoktatni szivarra, ami nem is fustol jobb esetben.
2015. febr. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezt utálom én is az olyan helyeken ahol, ilyen hangos zenék mennek. Egyszerűen nem értettem, hogy mit mond nekem a lány, pedig már egymás fülébe hajoltunk is, de semmi. :D

Egyszerűen nem értem, hogy mások ott hogy beszélnek egymással annak érdekében, hogy meg is értsék a másikat.

2015. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%
Miquel mivel jobb ez az oldal, mint facebook? Ugynais Te egész álló nap itt lógsz, és okoskodsz. Amúgy meg, ha végre kinyitnád a szemed, észrevehetnéd, hogy a fecbook nem hazudik, ha a nőkről van szó.
2015. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!