Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Kinek lenne kedve...

Lányok! Kinek lenne kedve elmenni Balaton Soundra?

Figyelt kérdés
Nem véleményekre vagyok kíváncsi, hanem, hogy aki igen az hány éves. Nem dagadt pattanásos arcu kocka vagyok mielőtt ezzel jönne valaki:D
2015. febr. 26. 17:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
14
2015. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fiatalabban sem vonzott a részeg, drogos fiatalok vonaglása sz.ar zenére, és most sem.

26/n

2015. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem a szar zene megfogalmazás relatív...de azért köszi a választ:)
2015. febr. 26. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:

ez most komoly?! már itt tartunk, hogy nem áém randi, vagy meghívhatlak egy kávére, italra, hanem szia, szép vagy, eljössz velem a soundra? fizetem.....


Nem hiszem el hogy már itt tartunk...

2015. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem relatív, hanem szubjektív. És igen, ízlések és pofonok. Ha fizetnének sem mennék oda.
2015. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Valószínű sok ember meg ha fizetnének neki akkor sem menne a te "szar" zenédre...Az ilyen leszarozások mindig csak vitát generálnak feleslegesen.

4. nem erről van szó. Bár ettől a kiírástól függetlenül viszont már itt tart a világ.

2015. febr. 26. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, zenének nem igazán nevezhető, amit összedobnak pár óra alatt, többnyire számítógépekkel. Olyan zenét próbáljon írni valaki, mint Mozart, ahhoz hülyék lennének. Még mielőtt azt a zenét minősítenéd, kicsit tanulmányozd a harmóniatant, harmóniavezetést, járd ki a zeneakadémiát, tanulj szolfézst, zeneszerzést, utána hasonlítsd össze a műanyag zenét azzal, ami mögött komoly zenei ismeretek vannak.
2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tipikus, amikor valaki azt hiszi, hogy csak őt tudtak valamit. Ha tudnátok, hogy hány DJ meg hasonló zenész járt zenesuliba stb, s miket is teremtett a mai világba akkor picit pislognátok. Én nem szólom le, pont azért mert nem lehet hasonlítani a dolgokat. Nem szólom le azért sem mert nem tudnék se úgy zongorázni se úgy gitározni stb mint más, de zenélni sem tudnék úgy. Ezért vicc, hogy olyan emberek szólnak le neves DJ-t pl akiről nem tudnak semmit és hozzá képest a ritmusérzékük pl a béka segge alatt van:) Azután oktass ki valakit és szarozd le, ha Te meg tudod csinálni. Máskülönben csak egy nagyképű felvágós h*lye pics*nak fogsz tűnni.
2015. febr. 26. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kevés vagy,mint Balaton Soundon a zenekari beállás."


Ez igazán találó. :D

2015. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D Ez jó volt :D
2015. febr. 26. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!