Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők ismerkedésnél vonzónak...

A nők ismerkedésnél vonzónak találják, ha kiderülne a férfiról, hogy a munkahelyén gusztustalanul, mindenkin áttaposva, lélektelenül törtet felfelé?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hogy derülne ki ismerkedésnél az ilyen ?

Ebben semmi vonzó nincs, de ilyen az élet kb.

2015. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Teljesen lényegtelen, hogy hogyan derül ki. Kiderül. Pont. Ne kerüljük már meg folyton a kérdést a körülményekre koncentrálva.
2015. febr. 25. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2015. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább taszító lenne.
2015. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek undorítóak...
2015. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert a magánéletben is ilyen... én meg nem szeretem ha rajtam keresztül taposnak.


Azt pl értékelem ha egy férfi átsegít egy idős nénit a zebrán. Vagy egy mozdulatlan hajléktalanhoz kihívja a mentőket. Vagy egy eltévedt kisgyereknek segíti megtalálni a szüleit, vagy ha látja, hogy szalad az út felé elkapja mielőtt baj történik. Egy ilyen mozdulat nekem nagyon imponál.


Egy gátlástalan rideg döggel semmire nem jutok, mint ember. A mi világunk és és föld lenne.


Meg nekem vannak olyan haverjaim/ismerőseim, akik hátrányos helyzetűek (hajléktalanok, kidobott édesanya a kisbabájával - nem kisebbségi) és egy ilyen férfi nem tudná őket elfogadni. Lehet ítélkezne is felettük, ami engem nagyon idegesítene. Ezért rövid időn belül szakítanék vele.


Szeretem ha egy férfi szorgalmas és törtető... de nem így.

2015. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán venné be a gyomrom elsőre, de ... Végül is akkor ez azt is jelenti, hogy az illető jól keres, magabiztos, tudja érvényesíteni az érdekeit és a "nem szokott veszíteni" típus. Meggondolandó, szeretném jobban megismerni, mielőtt ítélkeznék.
2015. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Az eredményeid számítanak inkább,az,hogy hogyan érted el őket nem foglalkoztatja,csak,hogy látják,hogy te egy sikeres férfi vagy akkor vonzódnak,az,hogy miből van zséd nem foglalkoznak vele.Ez még előnyös is lehet mert itt lép képbe az alfahím elmélet.
2015. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vonzónak éppenséggel nem találnám, de úgy gondolom, nagyon sok munkahely van, ahol ha el akarsz érni egy bizonyos szintet, akkor gyakorlatilag vagy ezt csinálod, vagy komám-fia módokon keresztül. különben maradsz alacsony fizetéssel egy alacsony pozícióban. megteszi, amit meg kell tennie a siker érdekében. azért, valahol ez is egy hasznos tulajdonság.
2015. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy igen, a nők többségének vonzó tulajdonság az, ha egy férfi törtet, azaz van benne ambíció.


A legtöbb nőnek természetes az, hogy életerős férfi versenyezik munkahelyen pozícióért, és alkalmazza mindazokat az eszközöket, amik a cégen belüli versenyben megszokottak, mert az ilyen férfi többet visz haza.


Az meg cégkultúra függő, hogy mi az elfogadott eszköztár. Ahol nyílt titok, hogy az üzletkötő sikerdíját úgy kalkulálják, hogy abból korrupciós pénzt is tudjon úgy fizetni, hogy közben a cég kezeit moshassa, ott cégen belüli üzletkötők egymás közti durva pozicióharcát is jobban tolerálják, vagy akár még ösztönzik is.

2015. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!