Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pesti duci lányok ismerkedni?

Pesti duci lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
19F

2015. febr. 24. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A dagadt csajok tetszenek? xD
2015. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

na a kommenthuszár megérkezett :D

amúgy meg

duci és dagadt között van különbség

nem ítélem el a dagadt lányokat

de nekem konkrétan a ducibbak, teltebbek vonzanak

szólj ha bajod van ezzel!

2015. febr. 24. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Kommenthuszár? Nem, nem vagyok az. Szerintem a "duci" a "dagadt" szinonimája. Hiszen mindkettő kövér, bár van kevésbé kövér és nagyon.


Az "akin van mit fogni" nem dagadt, csak telt, viszont akinek már "hasa van" az dagadt, és ráférne egy alapos fogyókúra nem csak az etikai megjelenés, de az egészsége miatt is.

2015. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van csak nem Pesten...:c

#1 igen koszi :'D 66.kg nem dagadt szerintem es foleg hogy a mellem nagy es combom husisabb hasam alig van..es sportolok. :P de igen dagadt vagyok...:"D ennyi esszel szabad labon..-.-

2015. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kicsit el vagy tévedve de nem baj :)
2015. febr. 24. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs bajom egyébként, csak vicces. Miért nem ilyen csajjal jársz, mint Kelly Clarkson? Ő nem vékony, de nem is dagadt. Még jól is néz ki, mert szép az arca.
2015. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@16:15


Az a 66(6) kg lehet dagadt is, attól függ hány cm vagy. Ezt nem osztottad meg velünk.

2015. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jézus, itt az első kommentelő el van tévedve :D Annyiban hogy aki kövér az pl alma alkat ( többségben) és közre játszat a magasság, aki duci az meg husosabb, nem feltétlenül lapos hassal vagy nélküle. Én duci vagyok de nem kövér. Kettő közt kinézetileg sok különbség van. ( a kettő nem egy és ugyan az )

Egyébként nem kell bántani a kövéreket mert betegségből eredően is lehet valaki kövér.

16/L

2015. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pesten belül melyik kerületben laksz? :)
2015. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én ittvagyok :)
2015. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!