Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci/Nagyon duci lányok!...

Duci/Nagyon duci lányok! Miért féltek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem a duci lányok tetszenek, viszont szinte lehetetlen velük ismerkedni, nem veszik komolyan az embert.

Mitől vagy miért van ez?

17F



2015. febr. 20. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
én is ezzel szívok, :/ 25 F pedig ha van ilyen lány aki szívesen ismerkedne írhat nekem is.
2015. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azért, mert általában szivatnak, képtelenség, hogy ez bárkinek is imponáljon :D
2015. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ide is írhatnak.

20/F

2015. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én elég duci vagyok és
2015. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok, csak véletlenül entert nyomtam :P

szóval aki ilyen alkatú, azokat mindig csúfolják, csúfolták az iskolában és főleg a fiúk csinálnak ilyet. Ezért később mindig az marad már bennem, hogy a srácok undorodnak tőlem és gusztustalannak találnak, még akkor is, ha felnőtt korban már nincsenek ilyen bántások.

Emiatt nem merek sem kezdeményezni, még csak rámosolyogni sem bárkire, mert az az alap bennem, hogy el kell bújnom és észrevétlennek lennem.

2015. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
+ a most fentebb kiemelt, viccesnek szánt kérdéseket kiíró férfiak miatt félünk ismerkedni
2015. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már jelentettem őket. Nem értem, miért kell az értelmes kérdések alatt ismerkedni..
2015. febr. 20. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:
nem az ismerkedősökre gondoltam, hanem valami olyasmi kérdés volt kiírva, hogy "miért jövök be a kövér nőknek, mikor nincs is éttermem"
2015. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Duci vagyok, és lehet velem ismerkedni. Elvárom, hogy komolyan vegyenek, és én is komolyan veszem a másikat. :)
2015. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Sziasztok! A negyedik válaszolóval értek egyet velem is ugyanez van, pedig már annyiszor el akartam játszani hogy ramosolygok valakire, de egyszerűen nem bírok mert ott van bennem az "úgyse tetszhetek neki" felfogás amivel régről megajandekoztak :) 16/l
2015. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!