Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci/Nagyon duci lányok!...

Duci/Nagyon duci lányok! Miért féltek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem a duci lányok tetszenek, viszont szinte lehetetlen velük ismerkedni, nem veszik komolyan az embert.

Mitől vagy miért van ez?

17F



2015. febr. 20. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben én is szívok velük... Hihetetlen hogy milyenek a duci csajok!
2015. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 VaLaKiki9999 ***** válasza:
100%

miért van ez???


válasz : a társadalom miatt!!! mert elveszik az önbizalmát és lenézik a kövéreket. ezért az utolsó csepp önbizalmat is elhagyják e miat. aki nem s-es méretü már rossz. nagyon kevés ilyen srác van ezért inkább hagyják a p*csába mert ha önbizalmat vesznek magukra és kicsit jobban ráhajtanak egy fiura akinek nem jön be ott fog any*zni

megértem öket szomorú hogy ilyen borzalmas a társadalom!!

2015. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Én is duci vagyok. Megerősíteném az elöttemszólók véleményét. Talán azért is nem vesszük komolyan az ilyen fiukat/férfiakat, mert amikor te is undorodsz magadtól a rosszabb napjaidon akkor el sem tudod képzelni hogy valakinek komolyan tetszhetsz vagy szépnek talál vagy ilyesmi. Talán azért is mert a legtöbb férfi ( szerintem) az a vékony, nagymellű/seggű csajokra bukik, ezt nyomatják mindenhol ha megnézitek meg ilyenek. + önbizalom hiányosak vagyunk. Társadalom hibája. Meg nekem az is eszembe szokott jutni hogy '' jézus, biztos nem mutatkoznak velem'' meg ilyenek. Szóval hajrá duci lányokat szerető pasik! Kellenek nekünk az ilyenek! Csak az a baj h kevés ilyen pasi van... Vagy csak nem merik felvállalni.

16/L

2015. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

#13 vagyok


Szerintem az is gond lehet hogy nem fogadjuk el a testünket. Akkor elsem tudjuk képzelni hogy más hogyan tehetné...

Nekem azzal is gondolom lenne ha szexre kerülne a sor akkor nem mernék levetkőzni elötte vagy nem tudom. Eddig nem volt barátom... Csak olyanok jelentkeztek akik numerát akarnak... Ez is szörnyű

2015. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólókkal :) Velem ugyanez a helyzet, pedig nem tartom magam a bálna kategóriának. Mégis, ha valaki már nem modellalkat és ennek tetejében még magas is, már egyből el van utasítva (hozzáteszem és 176 cm vagyok). Én sem merek ismerkedni, mert mindig az van bennem, ha meglát egy fiú, hogy egyből az az első gondolata, hogy "fúj, undorító, dagadt csaj". Egyáltalán nem könnyű nekünk, és aztán meg csak azt tudják sokan hajtogatni, hogy járjunk el sportolni, futni, étrend változtatás, stb. Abba meg persze senki nem gondol bele, hogy nekünk ugyanúgy van életünk, kötelességeink és igen, van, hogy nincs a sportra idő, de kövezzetek meg nyugodtan :)


20/L

2015. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok duci, se kövér, "csak" nem vagyok elégedett magammal, nem tetszik amit látok. Nem érzem úgy, hogy bárkinek is tetszhetnék, hiszen szinte undorodom magamtól. Sokak udvarolnak,bókolnak, hallom hogy tetszem ennek meg annak de nem tudom elhinni. Ezért félek ismerkedni... Vagyis féltem. Jelenleg van párom, 2 éve, de még mindig ugyanígy érzek.

17/L

2015. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
azért fel lehet ám oldani az ő gátlásaikat is, csak kicsit nehezebben. viszont ami cserébe kapsz, azért megéri :)
2015. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
nem lehetetlen :) én ismerkednék társaságban is, nyitott vagyok de nem jön össze :D itt könnyebben ismerkedek :D
2015. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!