Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Online megismertem egy srácot,...

Online megismertem egy srácot,3 hét múlva talizunk, de addig?

Figyelt kérdés

Ő nem magyar srác, de már egy hónapja beszélgetünk, szinte minden nap, egyidősek vagyunk. Egymásnak nagyon szimpatikusak vagyunk, szokott néha becézgetni, szóval kötődik hozzám. De most beteg és nem nagyon akar írni, amit egyrészt rosszul esik (tudom hülyeség...de na, hiányoznak a jó kis beszélgetések), de én sem akarom zavarni, ha szeretne beszélni, majd keres. Már írtam neki egy jobbulást kívánó üzenetet. Nem akarok rátapadni, szeretném ha érezné hogy meg tud hódítani. Ezt hogy biztosítsam? Mi az a határ, ami már ezt átlépné? Nem akarok semmi olyat tenni, mondani, ami már túl sok lenne! És ebbe a kategóriába mik tartoznak bele? Nem akarok elrontani ... :)


Egyébként ő fog majd eljönni hozzám, így beszéltük meg.


Köszi a válaszokat.


2015. febr. 23. 17:46
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért..fáradt vagyok :)
2015. febr. 23. 17:47
 2/2 anonim ***** válasza:

4-5 nap múlva írj neki, ha addig nem írna.

Kérdezd meg, hogy érzi magát, gyógyult-e valamit, stb.

2015. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!