Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti lányok! Szeretnétek...

Budapesti lányok! Szeretnétek ismerkedni egy barátommal? Többi lent

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátomnak (Én lány vagyok, tudta nélkül írtam ki, hátha találok neki valakit) keresnék egy lányt, hátha van itt neki valaki. 18 éves, Budapesten lakik. Nagyon kedves, barátságos, kissé visszahúzódó, de jóképű, nagyon helyes, a testépítés megszállottja. Ha esetleg felkeltette az érdeklődésed (csak Budapesti lányok, 17-18 évesek), akkor írj egy privátot, és részletesebben írok róla, képekkel. Pusz

2015. febr. 22. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és pestre járok suliba... Ha ez így megfelelő akkor írj
2015. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ember te nem vagy normális :DDD Mi értelme egy csaj nevében írni ilyen hülyeséget, meg egyálalán mit gondolsz? Majd ilyen ostoba ajánlatra özönleni fognak a csajok?


Nagyon elvagy te tévedve haver... Egy normális csajnak meg élőben is van elég udvarlója.

2015. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lakok pesten és nem vagyok 17 éves de mutatsz egy képet?:) érdekel a kinézete :D köszönöm előre is :)
2015. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti sem 18 de érdekel a kinézete. Kíváncsi vagyok erre a nagy testépítőre.
2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!