Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejöhet? 23L

Összejöhet? 23L

Figyelt kérdés

Szóval nagyon-nagyon megkedveltem egy srácot, vonzódom hozzá, ő is hozzám, bár elég kérdőjel az egész dolog. Van kapcsolata, de hajlana felém.


A kérdésem: Ha többet adnék neki minden téren, összejöhet a dolog? Mind érzelmileg, és mind szexuálisan. Mert többször mondta, nem kertelt, hogy bizonyos téren hiányérzete van.


Nekem a szex kevés, de ha mindent beleadnék, elképzelhető, hogy vált?


Volt már valaki hasonló helyzetben?



2015. febr. 22. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
csak a szex miatt nem fog ha jobban tetszel neki akkor talán
2015. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a primitív emberek (azaz a legtöbb) állandóan csak ilyen helyzetekben vannak... :-)


Ha széteszed a lábad előtte, tudi meg fog qrni, itt nem is ez a kérdés, hanem az hogy mekkora bunkóság már más kapcsolatába éket verni... :-)

2015. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
Elképzelhető. De kérdés, hogy mi lesz ha nálad lesz hiányérzete.. persze minden további nélkül lehetséges, hogy a "rossz" csajba futott bele és azért váltana.. ahogy az is, hogy azért mert szokása. :D Ésszel.
2015. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van egy tucat pasi körülöttem, de engem csak ő érdekel... Ez nem pár hetes dolog. Az erkölcsi fröccs nem érdekel, a kérdésre válaszoljon, aki szeretne. Elképzelhető, vagy sem? Nem olyan nehéz válaszolni...
2015. febr. 22. 14:07
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Tetszem neki, állandóan dicsérget stb.


#3 Pont az, hogy ésszel csinálom, azért toporgunk egy helyben... Mikor lett volna lehetőségem belemenni, kissé meglepett és meghátráltam...De már unom.

2015. febr. 22. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a mási ksrác mit akar.Mondjuk azt sem értem hogy minek akarsz tönkretenni 1 párkapcsolatot csak azért hogy szexelhess vele.Szomorú dolog.
2015. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
# 6 Ha elolvastad volna a kérdést, láttad volna, hogy nemcsak szexre megyek. Nekem az édeskevés.
2015. febr. 22. 14:11
 8/10 October15 ***** válasza:

Nem mintha nagy rajongója lennék a csapjuk le más kezéről.. dolognak de miért halózzátok azt, hogy ha vki rá hajt más csajára / pasijára akkor csak dugni akar ?:D


Ellenpéldának: Első bnőmet anno egy ilyen manőverrel abszolváltam. [azóta se volt több ilyen eset.. gusztustalan de hatásos :)] és sikerült belőle kihozni egy 2év + os kapcsolatot ami első próbálkozásra szerintem korrekt. [Nem mellékesen azóta is teljesen jól megvagyunk egymással pedig lassan már 10 éves a sztori.]

2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 petivok válasza:
17/F hatt ha en a paso helyebe lennek es ha pl nem kapnak meg anyi mindent akk persze h gondolkdnak mas lanyon es szerintem ha megeri kockaztatni akkor vagj beele ige. Pofatlan de hatasos. Ha te tobbet tudsz neki nyujtani minden teren akkor szerintem nyert ugyed van. Hajra :D
2015. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

oké drágica, erkölcsi fröccs nélkül csak a kérdésre


Igen, meg fog kúrni. Csak úgy recseg majd az ágy alattatok. Borítékolom, hogy ha szétteszed neki a lábad, azt a ziccert nem hagyja ki.



Hogy aztán hogy néz majd rád, ő is meg a jelenlegi partnere is, meg a sok fiú is aki körülötted .... ja, bocs, arra nem vagy kíváncsi.

2015. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!