Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasi aki tetszik azt mondta...

A pasi aki tetszik azt mondta valakinek, hogy két barátnőmet megdugná, de engem nem. Teljesen reménytelen ugye? Vagy mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:D ez eddig az est kérdése!
2015. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem téged is megdugna. :DD
2015. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Komolyan kéne neked ilyen pasi?
2015. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is ezt mondták mégis megdugott a srác! :D Csak féltékennyé akart tenni :D
2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ne hadd, hogy egy ilyen bunkó elrontsa a kedved. Nem érdemel meg téded!
2015. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként írom, hogy ez csajozós taktika. Direkt jelentette ezt ki, hogy visszahalld, és, fordított pszichológiaként hatva, te elégedetlenkedj, hogy téged miért nem dugna meg. Végül te fogsz teperni azért, hogy bek-úrja neked a lompost. Ahogy látom a kérdésedből, ez sikerülni is fog neki. :):):) Ügyes a csóka.
2015. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azért mondta mert téged nem csak dugni akar hanem többet mint egy, egy éjszakás kalandot. A barátnőid meg rib**cok azért mondta.
2015. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez tipikusan az a kérdés ami miatt az embereket én állatoknak, illetve ösztönlényeknek tartom. Értelmes ember egy ilyen kinyilatkoztatás után úgy elhajtja az illetőt egy pofon kíséretében, hogy az még olyant nem látott.


De te neeeem, még azt kérdezed, hogy hogyan tehetnéd egy ilyen állat számára magadat még vonzóbbá, hogy téged is megrakjon... gratulálok bammeg.

2015. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A kérdés kísérleti jellegű, valós sztorin alapul, és azt vizsgálja,hogy mekkora fas.zság néhány válasz és mennyire nincs köze a valósághoz :D Egyből ilyeneket írnak, hogy "taktika" meg minden, NEM, egyszerűen csak nem tetszik a csaj, a másik kettő meg igen.
2015. febr. 20. 22:04
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Teljesen igazad van!
2015. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!