Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vágytál már plátói kapcsolatra?

Vágytál már plátói kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy munkám miatt egész nap gép előtt vagyok és amikor elakadok jó lenne félretenni egy kicsit.


Facebook és bármilyen más chat nem jöhet szóba, mert sokkal több időt elvesz mintha csak simán leveleznénk, és közben nem haladok semmit a melóval.


Szóval korombeli fiúk/lányok írjatok ha van kedvetek egy plátói barátsághoz. Biztosíthatlak hogy soha nem fogok rólad képet kérni vagy bejelölni facebookon.


18/f


2015. febr. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szivesen beszélgetnék :) 17/L
2015. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetés ok
2015. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
ez jól hangzik^^ egybillió éve nem írtam levelet senkinek. bár lehet hogy túl szétszórt lennék és lassan válaszolnék, de azért jó ötletnek tűnik.
2015. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"plátói barátság" -> Na, még ilyet se hallottam. :D

De miért ne? Ha képesek vagyunk fenntartani egymás érdeklődését, akkor felőlem beszélgethetünk.

2015. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vágytam már, bár akkor még nem kerekedett ki bennem, hogy plátói. Úgyhogy azóta, ha bármi akadály, kifogás, félrebeszélés felmerül akármilyen ismerkedésben, én azonnal lekoccolok.
2015. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Türelem, mindenkire sor kerül csak van ez a félperces szabály
2015. febr. 19. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. Még sose leveleztem így senkivel sem. Benne vagyok egy levelezésben.
2015. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szívesen leveleznék:)

21/L

2015. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korban talan nem illunk egymashoz, de en is mindig ilyet szeretnek..Aztan mindenki eltunik szepen. En is szivesen leveleznek.
2015. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!