Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kombinálok, vagy pedig lehet...

Kombinálok, vagy pedig lehet esélyem még nála?

Figyelt kérdés

Részletek privátban.


Fontos lenne tudnom nagyon...

Elsősorban lányok véleményére lennék most kiváncsi, de persze fiúk véleménye is érdekel.



2015. febr. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Írjál nyugodtan!

2015. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm h segítesz. :)

A történet:


Randiztam 2x egy lánnyal, jó volt minden, de bizonyos dolgok úgy alakultak h végülis nem jött össze. Jórészt az én hibámból. De ebbe most nem megyek bele :) Végül megbeszéltük, h hagyjuk egymást. De kb egy hét múlva mégis ráírtam, és bocsánatot kértem.

Kértem tőle egy találkozót, amibe belement, de végül lemondta. Pár nappal később új esélyt kértem tőle, de ekkor nagyon határozottan elutasított. Majd törölt az ismerősei közül is.


Egy munkahelyen dolgozunk, bár nagyon más helyen, és időben. De valami csoda folytán kb 4 nappal h elutasított, többször is összefutottunk bent. Sőt még egyszerre is ebédeltünk kb 1 méterre egymástól. Ő nagyon került aznap engem, elfordult mindig ha meglátott. Került bármi féle kontaktot... De aznap este, egy számomra fura dolgot tett fbkon. Ami számomra félreérthető...


Szval az nap este, mikor napközben többször is összefutottunk, lecserélte a profilképét. Akkor már nem voltunk ismerősök, és a profilképeit csak az ismerősei láthatják. Ezt a profilképét viszont nyilvánossá tette mindenki számára, így számomra is. Az új képén, hát nem is tudom máshogy mondani, húzza a száját.

Ez azért lényeges, mert a 2. randin billiárdoztunk is, és mikor ütni akart, és gondolkodott h melyket, akkor is húzogatta a száját. Aranyosan persze :) Én nyilván kinevettem és rákérdeztem h miért csinálja? Mire ő azt válaszolta, h mindig ezt csinálja ha gondolkodik. Ezzel még többször is hülyéskedtünk mind2.


Másnapra a képét ismét csak az ismerősei számára tette elérhetővé, így csak kicsiben látom.


Ezt valami üzenetnek szánhatta? Vagy csak beképzelem? Mert annak akarom látni.

Mit gondolsz erről? Nem tudom eldönteni, h lehet-e ez csak véletlen egybeesés? És úgy van vele, h engem már lezárt, ezért én nem fogom félreérteni. Hisz határozottan megmondta h nem akar semmi.

Lehetséges h azóta meggondolta magát,és már nem tudja h mit akar. Aközött h letörölt és a képfeltöltés között kb 4 nap telt el.


Azóta 2x láttam, egyszer messziről bár, de felém nézett sokat, bár nem egyértelmű h engem. Mert a közzelemben megszólalt egy autoriasztó. Azt is nézhette h melyk.

A másik alkalomkor, pedig a munkatársamnak ment véletlen neki, és mosolygott. Én pont a munkatársam mögött álltam, rámnézett, mosolygott és elsietett...

Az utolsó 2 alkalom semmit nem jelent, tudom. De az a fbkos kép? Szted?

Nagyon tetszik a lány... :(

Én 26, ő 21 éves.

Köszönöm h segítesz. :)

2015. febr. 19. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:

Nah ezt elnéztem :)

De nem baj :D

2015. febr. 19. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, te még rajtam is túlteszel belemagyarázásban! :D

Csak rossz gombot nyomott meg, ezért lett nyilvános.

Többször is elutasított, annyiban kellene hagynod, mert lassan a zaklató kategóriába esel át,

2015. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!