Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Állítólag szép vagyok de...

Állítólag szép vagyok de mégsem jövök be senkinek. Miert van ez?

Figyelt kérdés
162cm 50kg elég hosszuak a lábaim hosszu szokes barna hajam van. Adok a kulsömre sose vagyok budos mert figyelek h ne legyek! Rengetegn mondják hogy milyen szep vagyok meg ilyenek de megsem kellek senkinek!? Miert lehet ez?(Nem a csaladom mondja) Meg van srac aki bejon neha szemezgetunk meg rammosolyog meg azt veszem eszre h engem nez de semmi komolyabb! Es tudja h bejon nekem mert elmondtak neki. De van egy masik lany akivel nagyon jol el van meg nyomulnak egymasra es a csajszinak is bejon a fiu. Most mit csinaljak h legyen vmi koztunk?ugy igazan nem ismerjuk egymast csak latasbol.

2015. febr. 18. 14:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Férfi létemre velem is ugyan ez a helyzet. Mondják nekem, hogy milyen jóképű meg aranyos vagyok. De mégsincs senkim. Esetleg küldenél egy képet magadról? Priviben is jó lenne.
2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
kicsit azért megvédve, nem értem, h miért tűnik az írása alapján igénytelennek, te még nem láttál igénytelen írást itt. :D nekem már volt szerencsém olyanhoz, én ezt még csodálatosnak érzem, amikor ki bírom venni, h mit akar kérdezni a kérdező. :D
2015. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem vagyok igenytelen! Igenis afok magamra! Es nem vagyok sotet buta sem! Az atlagom is 4,3. Es nem is ez a buval baszott vagyok. Nagyon szeretek nevetni es a kisugarzasom sem rossz mert modellkedtem is egy cegnel ahol lehet alacsonynak lenni. Rengeteg baratom van. Fiu is. Mindig jol elbeszelgetek veluk el nevetgelun

K.

2015. febr. 22. 12:02
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem így írás alapján nem vagy szimpatikus... Valószínűleg ő is így van ezzel.
2015. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"nem vagyok igenytelen"

Sajnos az írásodból süt az igénytelenség... és az is, hogy nincs jó természeted.

Ezen kellene változtatni.

2015. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Most az egy dolog hogy nem rakok ékezeteket. Miért lennék igénytelen?! Ez baromság!! Akkor kerlek mondjatok meg miert nem vagyok szimpatikus? Min valtoztassak?
2015. febr. 23. 19:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg vesszőket se teszel... meg ötletszerűen egybeírod a szavakat... stb.

Ezt hívják igénytelenségnek.

Valószínűleg másban is igénytelen vagy.


Mondjuk mi innen a saját gépünktől nem hiszem, hogy mindent látunk belőled, ezért nem tudjuk megmondani, hogy mi a legnagyobb problémád ebben az esetben.

Ha ezt a környezetedben senki se mondja meg neked, akkor menj el pszichológushoz, ott talán kiderül majd.


Ja: és ha van olyan fiú, akiről látod, hogy bejössz neki, akkor miért nem mész oda hozzá?

Ha ketten hajtotok rá, akkor menjetek egyszer oda hozzá ketten, és kérdezzétek meg.

2015. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ha ketten hajtotok rá, akkor menjetek egyszer oda hozzá ketten, és kérdezzétek meg."


ez egyrészt vicces lenne, másrészt könnyű írni ilyeneket

2015. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vicces, de másképp itt nehéz tisztázni.

Egymás között sem dönthetitek el, mert mi van, ha a fiúnak csak az egyik tetszik?

Viszont ne rohanjátok le: menjetek oda, mondjátok el, aztán hagyjatok időt neki dönteni.

2015. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!