Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megérné átváltozni rocker csajjá?

Megérné átváltozni rocker csajjá?

Figyelt kérdés

Ha most átlagos, unalmas hétköznapi csaj vagyok, de régóta tetszik ez a stílus, megérné kipróbálni?

[link]

[link]


Sajnos a srácok, akik tetszettek, rendszeresen ilyen lányokért koptattak le


2015. febr. 18. 09:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Azt viseld, ami neked kényelmes, ne azért öltözz másképp, hogy valaki elfogadjon. Magadért szeressenek, ne egy hazugságért.


Amúgy Makó-Jeruzsálem ez és a rockos öltözködés.

2015. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem éri meg. Akkor változz, ha neked jobban tetszik ez a stílus. Ha egy srác amiatt nincs veled, amilyen az öltözködésed, akkor nem éri meg megváltozni csak azért, hogy vele maradhass. Inkább keress olyan fiút, aki olyannak szeret, amilyen vagy!
2015. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Nekem rocker baratom volt , es nem igazan akartam rocker lenni de azota elegge megtetszett ez a stilus ugy h en olyan felig rocker lany vagyok. Ne azert oltozz igy mert a sracoknak ugy jobban elfogadnak, keress olyat aki igy fogad el. Csak akkor oltozz igy ha tetszik
2015. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez neked rocker? a 2. kép amolyan domina stílust jelképez :)
2015. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Zárójelben megjegyzem a képen gót lányok láthatóak. Csak ha te is szereted a stílust, a zenét. Valaki miatt ne akarj más lenni. Légy mindig önmagad, lesz olyan aki azért fog szeretni aki vagy. Eleve hazugsággal indítanál egy kapcsolatot és te sem éreznéd jól magad egy olyan "bőrben" ami nem is a tiéd.
2015. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tinikorom óta szeretem a zenét, de sose öltöztem így.
2015. febr. 18. 09:43
 7/23 anonim ***** válasza:

1., Ez nem rocker

2., Önmagad legyél mindig, ne majmolj semmilyen stílust. Ha belőled jön, hogy ilyen vagy akkor oké, de egyébként csak csinált, mű leszel és ez meglátszik.

2015. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mindkét képet inkább gótnak mondanám de mondjuk vékony a határ a kettő között. Én előbb kezdtem feketében járni minthogy tudtam volna mi az a gót stílus, egyszerűen hordd azt ami tetszik. Ha ilyesmi ruhákat szeretnél, Budapesten ajánlom a Rockpince (Győrben is van) és Dark Raven Asylum boltokat (utóbbi olcsóbb) itt a cuki csipkés szoknyától a műbőr fűzőig van sok minden. Két dologra figyelj. Attól hogy valami fekete nem illik automatikusan egymáshoz (műbőr szoknya láncokkal + csipkés-fodros blúz = NEM) és készülj fel a bámulásra és esetleges beszólásokra bár egy idő után meg lehet tanulni nevetni a "sátán" "halál" beszólásokon (kedvenc válaszom az "oh, egy rajongó!")
2015. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Aztazegyingesmegváltóúristenit...

A rock egy vállfaja a metál, a metál egyik stílus irányzata a gót. Csak a tisztán látás végett.

2015. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Cradle of Filth:

A gót a punk stílus egy válfaja, nem a metálnak :-P ...

2015. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!