Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rocker srácoknak bejönnek...

A rocker srácoknak bejönnek az ártatlan kislányok?

Figyelt kérdés

Egy tetovált hosszú hajú rockzenésznél van esélye egy babaarcú ártatlan jókislánynak?


Nem tinik esetében, hanem ha a lány 21 éves a srác meg 25.



Igen? Nem? Miért?


2015. febr. 7. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezt már kitetted egyszer nem? a pasinak meg nője is van..


am honnan tudjuk mi ezt így? lehet bejössz neki,lehet nem.

itt nem csak a stílusok dönt.

2015. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ember függő, nekem speciell bejönnek a félős lányok.

Pedig valamennyire rockernek és emonak tartom magam.


18/f

2015. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha tudnál vonzódni egy rockerhez akkor ott belül valami gondok vannak :) 19/l
2015. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Milyen gondok?

Nagyon bejönnek a hosszú hajú rockzenészek már régóta.

2015. febr. 7. 13:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Szeretem a rockot, de nem tartom magam rockernek. Míg kedveltem a 3D-s lányokat, addig az ártatlan kislányok voltak a kedvenceim.
2015. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En tini lany vagyok, inkabb artatlan kulseju mint kihivo, es altalaban be szoktam jonni a rocker sracoknak. :)
2015. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En is inkabb artatlan kulseju vagyok,es rocker baratom van. Nem a stilus a mervado.
2015. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
A babaarcú ártatlan jókislányok általában az enyhén pedofil hajlamú perverzeknek jönnek be, vagy a babaarcú ártatlan jókisfiúknak. De egy rockernél meg egy jófiúnál sem feltétlenül ez lesz a döntő. Mert ha valaki csak ezt nézi, az egy felszínes majom, akármilyen a stílusa. Ne játssz rá az ártatlan cukiságodra, de másnak se akarj látszani miatta, mert az a világ legégőbb dolga, mikor egy kislány elkezd rockernek vagy hasonlónak öltözni, csak mert tetszeni akar egy fiúnak. Légy önmagad, és ha bejössz neki, akkor majd úgyis keresni fog, ha nem, akkor meg törődj bele. De remélem nem csak ennyit látsz a fiúban, hogy tetovált, hosszú hajú és rockzenész. Ne légy felszínes...
2015. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

"Nagyon bejönnek a hosszú hajú rockzenészek már régóta."


Ez milyen felfogás ne haragudj? Ismered egyáltalán a srácot, vagy csak bizsereg rá a nunid, mert hosszú hajú rocker? Gondolom neked édes mindegy lenne, ki az a tetovált rocker, és milyen ember, csak nézzen ki "menőn"... elég szánalmas vagy. Lehet, hogy 21 vagy, de pont úgy viselkedsz, mint egy 12 éves pattanásos kamasz kislány, aki beleszeret a filmsztárokba.

Nem fog veled összejönni a srác, mert a rockerek nem állnak szóba ilyen kis csitrikkel, akik arra nyáladzanak, ha valaki hosszú hajú és zenész.

2015. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A srácot évek óta ismerem, szóval ne oszd az észt, utolsó.
2015. febr. 7. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!