Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok kizáró ok, ha...

Lányok, nálatok kizáró ok, ha egy Intel Core i5-4670K Haswell Quad-Core 3.4GHz-es processzorral felszerelt gépem van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 20:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az amúgy is az engine limitáltsága, nem a processzor sara. A tényen nem változtat, hogy ha nincs húzva (minimum turbo boost kikapcsolva és fixálva 3.8-ra), akkor teljesen felesleges pénzkidobás volt a 'k' verziót megvásárolni.
2015. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Durván egy éve megvan, és 45-ért vettem. Egyébként most hogy írod, lehet kísérletezgetek vele a közeljövőben, mit tud a kicsike.
2015. febr. 15. 21:23
 23/24 anonim válasza:

Az én gépemben egy 4,0 GHz-es i7-4790K ketyeg, egy Asus R9290X 4GD5 mellett, egy Asus Sabertooth Z97 Mark I alaplap és 16 GB HyperX Beast mellett. Több egyéb alkatrész mellett. És????


Tapasztalatom szerint ez a lányokat nem érdekli. Ha érdekli is nem erre ad. Rég kár, ha ez alapján méred magad. Ez maximum faszverésre jó, hogy kinek milyen kofigja van, amíg a célnak megfelel, légy vele boldog :)

2015. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem i7-es van és egy R9 290 DirectCU II OC 4GB 512bit-es vga-m. De nem hinném, hogy a lányoknál ez egy kicsit is mérvadó lenne.
2015. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!