Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gyakorin mi alapján szoktatok...

Gyakorin mi alapján szoktatok elkezdeni ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kicsit unom olvasni az ilyen "Valaki beszélgetni?" típusú kérdéseket. Az ilyenekre nem is szoktam reagálni. Ha látok egy érdekes kérdést vagy egy nagyon jó választ előfordult már, hogy ráírtam valakire. Fordítva is gyakran előfordul.

Ilyenkor ti is képet kértek a másiktól vagy kaptok... ?

Elég gyakran előfordul... Lányok ezt mért csináljátok?

Ha bejön a pasi, akkor már több kedvel kezdtek el vele levelezni? Velem konkrétan az szokott megesni, hogy levelezünk, tök jól elbeszélgetünk és ráterelődik a beszélgetés a "Cserélünk képet?"-re. Nem mint ha bánnám. :)


22/F


2015. febr. 14. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedrk itt. Nem mert nem lehetne, csak nem...
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én főleg meleg kérdések alatt szoktam. neked is azt ajánlom. na puszi hercegem.
2015. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet. Én egész sok témában, sok emberrel szoktam itt levelezni. Találtam már itt pár egészen értékes embert. :)
2015. febr. 14. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen 14 éves fejjel jó volt itt ismerkedni,ezzel örömet is okoztam néhány trollnak és melegnek:D

Ne ismerkedj itt,élőben kell;)

2015. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én a puncit szeretem. :)
2015. febr. 14. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szintén válasz vagy kérdés alapján írok rá emberekre. Vagy azért hogy válaszoljak a kérdésére, vagy csupán szimpatizálok a válaszával és többre is kíváncsi vagyok.

Aki azzal indít, hogy hány éves vagy, hol laksz, cserélünk képet, van barátod - velük alapból nem foglalkozom. Ugyan ez szerelem, szex témakör, de mégsem kellene társkeresőként használni, legalábbis nem ilyen tolakodóan. Eddig egy emberrel jutottam el addig, hogy küldjek neki képet is.

2015. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!