Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, melyik típus jön be...

Csajok, melyik típus jön be jobban?

Figyelt kérdés

Minden ember más, de két nagyjából jól körülírható típust leírnék. Kíváncsi vagyok, melyiket szeretitek jobban.


1. Okos, átlagnál szebb arca van, nem annyira jó a testalkata, bizonytalanabb.


2. Nem sok értelem ragadt belé, arcra átlagos vagy átlagnál rosszabb, nagyon jó izmos testalkata van és határozott, magabiztos.



2015. febr. 14. 13:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Számítottam arra, hogy az elsőt fogják mondani többen, mindig ezt mondják a csajok, de valahogy mégis szinte mindig a másodikkal jönnek össze.

Persze, hogy az elsőbe tartozók vannak itt és olvasgatnak, a második típusba tartozók éppen most is szexelnek. :D

2015. febr. 14. 13:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mondjuk nem gyáva, csak bizonytalan. Akkor sem.

Nem azért, mert bárkit is lenéznék a félelmeiért, én is bizonytalan vagyok, sőt én gyáva is (szebben mondva "félénk"). Sokáig próbáltam ismerkedni hozzám hasonló bizonytalanabb férfiakkal, mert azt hittem, ők illenek hozzám. De valahogy soha nem sült ki belőle semmi jó.

Viszont olyannal sem jövök ki, akivel nem lehet beszélgetni, nem értjük meg egymást, mert nálam egy kapcsolat főleg lelki alapokon nyugszik.

Ezért nem "szavazok" egyikre sem.

A párom olyan ember, aki magabiztosabb típus, de egyben értelmes, érzelmes, aki nagyon tud szeretni. Nekem ez a típus jön be.

2015. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"#3as te valami befásult nyomoré.k vagy :D"


Miért van, hogy ezzel a szóval mindig a nők imádnak dobálózni... Kívánom, hogy soha ne láss igazán nyomorék embereket, és maradj meg a kis rózsaszín álomvilágodban, ahonnan szabadon szórhatsz ilyen messzemenően gusztustalan sértéseket. Én láttam nyomorék embereket, mind testileg, mind szellemileg. Én láttam amputáltakat, májbetegeket, brutális autoimmun betegségekben szenvedőket, pszichiátriai betegeket, akik a saját személyes poklukban kénytelenek élni... SOHA nem jutna eszembe ezt a kifejezést egy másik emberre pejoratív értelemben használni, de szerintem ezzel minden magát intelligensnek valló ember így van.


"ez akkora baromság, és undorító általánosítás, csak hogy egy példát mondjak rám totálisan nem igaz amit leírtál..."


Akkor egy vagy a millióból az én környezetemben ugyanis szinte minden nőre igaz.


"Szeretem az aranyos férfi arcokat,"


Az egyik legnagyobb sértés, amit férfinak lehet mondani, az, hogy aranyos... Hallottam elégszer. Lenéző mosoly társul mindig hozzá.


"és a lányok is általában csak arra vágynak, hogy a srác egy fejjel magasabb legyen náluk"


"CSAK!" LOL. Csak egy fejjel az több, mint húsz centi, ha azt nézzük, hogy az átlag nő Magyarországon, ha jól emlékszem 166 centi magas (kb. nem emlékszem pontos értékre), akkor ez azt jelenti, hogy CSAK kb. 190 centi magasnak kellene lennünk. Igazán teljesíthető elvárás, pláne ha az embernek, van egy 173 centi magas apja, meg egy 164 magas anyja. Ha ezt tudom, akkor somatotropint szedek gyermekkoromban, hogy elérjem a CSAK egy fej különbséget...

2015. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hmmm most jobban belegondolva, ha a combcsontomat és a tibiámat is elfűrészeltetem, akkor kb, 10 centit tudok nyerni, igaz, hogy valóban nyomorék leszek és éppen, csak meghaladom a 180-at, de ez nem nagy áldozat, hiszen CSAK egy fejjel kell magasabbnak lenni. :-D Már csak egy ortopédust kell keresnem, aki megcsinálja az Ilizarovot. El is kezdem... :-D
2015. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!