Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, melyik típus jön be...

Csajok, melyik típus jön be jobban?

Figyelt kérdés

Minden ember más, de két nagyjából jól körülírható típust leírnék. Kíváncsi vagyok, melyiket szeretitek jobban.


1. Okos, átlagnál szebb arca van, nem annyira jó a testalkata, bizonytalanabb.


2. Nem sok értelem ragadt belé, arcra átlagos vagy átlagnál rosszabb, nagyon jó izmos testalkata van és határozott, magabiztos.



2015. febr. 14. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1
2015. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
egyik se jó, a kettő keveréke. és ez amúgy ritkán igaz így, hacsak nem egy arikai gimis filmben élsz. -.-"
2015. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, tapasztalatból írom, hogy a második. Az, hogy intelligens vagy e, esetleg művelt nem érdekli őket, ezredrangú szempont. az átlagnál szebb arc szintén hátrány, mert nagyon sokat fiatalít az emberen, nekik pedig érett pasi kell. A jó test a nők mindene, ha nem vagy kigyúrt, vagy minimum magas, eláshatod magad. Ha pedig minimális bizonytalanság is van benned, és nem vagy a helyi melldöngető gorilla, akkor mész a barátzónába és emberszámba sem vesznek...
2015. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rám az 1. igaz, bár a testalkatom nem rossz, hanem elég vékony vagyok... 18/f
2015. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1
2015. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyik sem. Sem a gyáva, sem az idióta.
2015. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki bizonytalan, még nem biztos, hogy gyáva, persze ezt egy tipikus egókirálynő nőnek magyarázhatjuk.
2015. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3as te valami befásult nyomoré.k vagy :D ez akkora baromság, és undorító általánosítás, csak hogy egy példát mondjak rám totálisan nem igaz amit leírtál...

persze az nem egy döntő szempont hogy valami művelt állat legyen és mindent tudjon az atomfizikáról és festészetről, de nincs rosszabb egy buta embernél szerintem. nem értem miért lenne hátrány az átlagnál szebb arc, én pl arc alapján döntöm el hogy ki tetszik és ki nem, az izmos kigyúrt test meg pont hogy taszító számomra. Szeretem az aranyos férfi arcokat, és az aranyos és kigyúrt test a legkevésbé sem passzol, én ugy vagyok vele, legyen vékony, vagy egy picit izmos, de ne valami kondis egoista seggfe.j mert akkor menjen azt verje ki saját magára :D és a lányok is általában csak arra vágynak, hogy a srác egy fejjel magasabb legyen náluk (persze sok ellen példa van ahol a csaj magasabb, vagy 1-2 centi a különbség) de pl az én 154 centimhez, még ha hozzáadjuk azt az egy fej magasságot, az a 170 valahány centi nem lesz olyan magas.... és blablabla

20L

2015. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6

Nem a két végletet hoztam fel példának, csak egymáshoz viszonyítva milyenek.

2015. febr. 14. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:
1, jellemileg és kinézetileg is. :)
2015. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!