Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baja velem mindenkinek? L

Mi baja velem mindenkinek? L

Figyelt kérdés

Teljesen hétköznapi 21 éves lány vagyok. Külsőre semmi extra, alig sminkelek, átlagosan öltözködöm. Kedves és közvetlen szoktam lenni az emberekkel, mégis sokan olyan furán viselkednek velem. A múltkor a házmester átjött megjavítani valamit, de közben sikerült leszakítania a zuhanyfüggönyt meg koszt csinálni. Én mindig kedves vagyok vele, ő meg lenézően rám szólt, hogy „Takaríts ki, mademoiselle“ Holott nálunk mindig rend van, erre nagyon igényes vagyok.

Tanfolyamon egy csoporttársam állandóan hercegnőnek hív, megkaptam, hogy ez illik rám. Holott nem vagyok beképzelt vagy önimádó.

Suliban nem tudtam úgy végigmenni a folyosón, hogy ne szóljanak utánam, hogy „Sexy rbanc“ vagy egyéb kedves jelzők, holott nem öltözködöm és nem viselkedem úgy. Itt is volt, hogy küldtem valakinek képet, és olyan válaszokat kaptam, hogy te is aztán belevaló lehetsz, holott az csak egy arckép volt otthoni ruhában smink nélkül. Meg lépten nyomon kapom, ravaszul tudok nézni. Akárhová megyek, mindenhol megnéznek.


Mi baja velem mindenkinek?


2015. febr. 13. 12:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tudod szépnek lenni szerintem jó, de vannak árnyoldalai is. Az átlagemberek elsőre szimpatikusnak találnak majd, de soha nem lesznek képesek együtt érezni veled. Amikor ezeket a dolgokat mondják, akkor nem azt mondják ami igaz, hanem azt, amit elvárnak. Az átlagemberben elvárások vannak a különlegesekkel szemben. Nem szeretik, ha egy jó eszű ember nem tanul, egy jó alkatú nem sportol, és egy szép külsejű... hát, nem csinálja azt amit.

Szóval, ha lyeneket mondanak, nem azt jelenti, hogy ilyen vagy, csak ők akarják, hogy ilyen legyél mert akkor kis szürke életükben helyreáll a rend!

2015. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 pinkpancser ***** válasza:
A ravasz nézés kíváncsivá tett :) Megmutatod?
2015. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Akinek küldtem képet, légyszi, válaszoljon. Köszönöm.
2015. febr. 14. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!