Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baja velem mindenkinek? L

Mi baja velem mindenkinek? L

Figyelt kérdés

Teljesen hétköznapi 21 éves lány vagyok. Külsőre semmi extra, alig sminkelek, átlagosan öltözködöm. Kedves és közvetlen szoktam lenni az emberekkel, mégis sokan olyan furán viselkednek velem. A múltkor a házmester átjött megjavítani valamit, de közben sikerült leszakítania a zuhanyfüggönyt meg koszt csinálni. Én mindig kedves vagyok vele, ő meg lenézően rám szólt, hogy „Takaríts ki, mademoiselle“ Holott nálunk mindig rend van, erre nagyon igényes vagyok.

Tanfolyamon egy csoporttársam állandóan hercegnőnek hív, megkaptam, hogy ez illik rám. Holott nem vagyok beképzelt vagy önimádó.

Suliban nem tudtam úgy végigmenni a folyosón, hogy ne szóljanak utánam, hogy „Sexy rbanc“ vagy egyéb kedves jelzők, holott nem öltözködöm és nem viselkedem úgy. Itt is volt, hogy küldtem valakinek képet, és olyan válaszokat kaptam, hogy te is aztán belevaló lehetsz, holott az csak egy arckép volt otthoni ruhában smink nélkül. Meg lépten nyomon kapom, ravaszul tudok nézni. Akárhová megyek, mindenhol megnéznek.


Mi baja velem mindenkinek?


2015. febr. 13. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát valami biztos lehet benne, ha többen is hívtak r.bancnak.
2015. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ez a csaj tényleg dugható :D
2015. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

vagy kamu kerdes, vagy a kerdezo nincs teljesen tisztaban a sajat adottsagaival :)

ha mindenki igy viselkedik vele, akkor a nagy atlag szemeben "jo csaj". es ennyi a megoldas.

2015. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem kamu, utolsó.

Megmutathatom magam Neked is, ha kéred.

2015. febr. 13. 13:04
 15/23 anonim ***** válasza:

Ilyen a kisugárzásod. Egyébként láttam a képeket és tényleg nem tűnsz olyannak, aki szeret kihívóan viselkedni, vagy direkt provokáljaa népet. De hetero lányként mondom, hogy tényleg csinos vagy.

22/L

2015. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy elküldted, szerintem szép lány vagy. Nem értem az emberek hozzáállását, lehet csak irigyek. A házmester, meg csak azért ilyen, mert tudja, hogy sosem lesz ilyen lánnyal.


N

2015. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív reakciókat mindenkinek :)


Aki írt és nem írtam még vissza, annak este fogok, ugyanis órám lesz.

2015. febr. 13. 13:25
 18/23 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor várok türelemmel!
2015. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kommunikáció szak/Ravasznézés óra?
2015. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
nekem is küldjél képet
2015. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!